Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem6141 tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Sinem6141
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Grsl
Merhaba hanımlar
37 haftalık gebeyim bugün çatı muayenesine girdim doktorum lekelenme olabilir dedi ve akşam üzeri lekelenme geldi. Benim sorum şu çatı muayenesi den sonra dogum tetiklenir mi erken gelme durumu olabilir mi??
Yok canım benim 37+4 te çatı muayenesi oldum 39+1 de doğum yaptım.cati muayenesinden sonra kahverengili akıntı bende de olmuştu canım ama doktor gelebileceğini korkmamam gerektiğini soylemisti

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar
37 haftalık gebeyim bugün çatı muayenesine girdim doktorum lekelenme olabilir dedi ve akşam üzeri lekelenme geldi. Benim sorum şu çatı muayenesi den sonra dogum tetiklenir mi erken gelme durumu olabilir mi??
Cnm bi çok kişi de muayene sonrası açılma olup doğum başlamış takip et mutlaka

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Çatı muayenesi normal doğum için mi yapılıyor
Evet canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba hanımlar
Canım sancın falan var mı varsa direk doktora git açılman olabilir sakıncalı

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bi çok kişi de muayene sonrası açılma olup doğum başlamış takip et mutlaka
Bebeğim hareketli hala maşallahı var. Bende internetten okudum bu şekilde de Bi sizlere danışmak istedim yaşayan var mı bu durumu diye

Evet canım

Canım sancın falan var mı varsa direk doktora git açılman olabilir sakıncalı
Sancım filan yok ama alt tarafımda dün gece çok siddetli ağrı vardı bugün daha iyiyim çok şükür

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar
Yok canım bisey olmuyor merak etme. Benim erken doğum riskim vardı 32. Haftdan beri yapiyorlar 39. Haftadyiz

Tüm sayfalar yüklendi.