Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensinprensesi tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Prensinprensesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Prensinprensesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 40+3günlük gebeyim dün acile gittim suni sancı takıp doğumu başlatacaktı doktor ama daha 5 gün bekleyelim dedi belki kendi sancın gelir dediler çatı muayenesi yaptılar açılma varmı diye 1 cm var dediler eve geldim 2 gündür kanama görüyorum normal mi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 40+3günlük gebeyim dün acile gittim suni sancı takıp doğumu başlatacaktı doktor ama daha 5 gün bekleyelim dedi belki kendi sancın gelir dediler çatı muayenesi yaptılar açılma varmı diye 1 cm var dediler eve geldim 2 gündür kanama görüyorum normal mi
Benimde ilk gebeligim bugün çatımuanesi olucam ama doktorumun dedigi çatı muayenesi sonrası kanama olucak korkma. Tabi bu 1 gün mü sürer 2 gün mü onu Bi doktora sormak lazım canım. Doktoruna ulaşabiliyorsan Bi sor derim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimde ilk gebeligim bugün çatımuanesi olucam ama doktorumun dedigi çatı muayenesi sonrası kanama olucak korkma. Tabi bu 1 gün mü sürer 2 gün mü onu Bi doktora sormak lazım canım. Doktoruna ulaşabiliyorsan Bi sor derim.
Kuzum gelmişler neler doktorun ne dedi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gelmişler neler doktorun ne dedi
Canım biraz, önce çıktım çatı muayenesinden normal doguma müsait bugün biraz kanama yapabilir rahimde incelme olmuş heran dogum olabilir 1haftaya dedi. Nts de de kasılmalar çıktı ama dogum kasılmaları degil. Şiddetlenirse geliyorsun dedi :) kanala inmeye çalışıyor çok yakınlaşmış kanala dedi bakalım Arya Hanım ne zaman gelmek isticek :)

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım ben 4 gün lekelenme oldum ondan sonra sancım başladı tabi herkeste farklı olabilir bebeğin hareketlerine dikkat et azalırsa git hastaneye sancını falan bekleme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım biraz, önce çıktım çatı muayenesinden normal doguma müsait bugün biraz kanama yapabilir rahimde incelme olmuş heran dogum olabilir 1haftaya dedi. Nts de de kasılmalar çıktı ama dogum kasılmaları degil. Şiddetlenirse geliyorsun dedi :) kanala inmeye çalışıyor çok yakınlaşmış kanala dedi bakalım Arya Hanım ne zaman gelmek isticek :)
Rabbim sağ salim bir avazda kurtulup kucağıma almayi nasip etsin inşallah 🤲🏻

Canım sağlıkl al kucağına ben bilmiyorum ama denilenlere göre hurma ye bol bol yürüyüş ve spor yap çiçeğim🌝

Tüm sayfalar yüklendi.