Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumru tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 964 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Kumru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

Kumru

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba doktor gecen gittigimde bisey demedi ama 34 haftalik oldum haftaya doktora gitcem catı muayenesi yapar diye dusunuyorum nasil oluyo bilgilendirir misiniz

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba doktor gecen gittigimde bisey demedi ama 34 haftalik oldum haftaya doktora gitcem catı muayenesi yapar diye dusunuyorum nasil oluyo bilgilendirir misiniz
Canım 3 çocuk doğurdum hiç birinde çatı muayenesi yapılmadı 3. De doğuma gittiğinde yapıldı sadece.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Belli olmaz canım 37 de sancı çıktı ilaç verdi kasılmaları durdurmak in 38+2 kontrole gittik o zaman çatı muayenesi yaptı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çatala çıkıyorsub 2 parmağıyla muayene ediyor canım kasma kendini sakınno zaman canın hiç yanmaz

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim de bana hic yapmadı doktorum canım normal dogum yapmstım her doktor yapmıyor sanırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar