Çatı muayenesi 😱

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Çatı muayenesi 😱 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Çatı muayenesi 😱
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu tür konularda gerçekten insan sitres ediyor.Ben çok çatı muayenesi oldum doğumdan önce.Kendini muayene sırasında sıkma yeterki.😘☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla bebeciğini kucağına almanı nasip etsin kuzum🤗😘
İnşAllah cnm 🙏ya ne kadar sağlık olsada yapımız gereği toplum olarak rahatsız olacağımız durumlar

• Beğen
Tepkiler: ...

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 💐
Bugün 36.hafta kontrole gittim çok şükür bi sıkıntı yok nts de çekildi doktorum haftaya çatı muayenesi yapılacak bilgin olsun dedi normal doğuma kemik yapın uygun mu bakalım dedi
Bazı sitelerde bu muayene sonrası açılma olduğu doğum başladığı ile ilgili yorumlar okudum 37.hafta erken olmaz mı bide muayene olan arkadaşlar çok mu agrı oluyo
Benim bebek bayağı aşağıda olduğu halde doktorunda zorlamasina rağmen 2 hafta daha bekledi.kendini kasmadigin surece hiç bir zorluğu yok

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 💐
Bugün 36.hafta kontrole gittim çok şükür bi sıkıntı yok nts de çekildi doktorum haftaya çatı muayenesi yapılacak bilgin olsun dedi normal doğuma kemik yapın uygun mu bakalım dedi
Bazı sitelerde bu muayene sonrası açılma olduğu doğum başladığı ile ilgili yorumlar okudum 37.hafta erken olmaz mı bide muayene olan arkadaşlar çok mu agbi
Korkulacak hicbirsey yok canim bende oldum ve kemik yapimin uygun olmadigini ogrendim sezeryan oldum.

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel anneler 💐
Bazı sitelerde bu muayene sonrası açılma olduğu doğum başladığı ile ilgili yorumlar okudum 37.hafta erken olmaz mı bide muayene olan arkadaşlar çok mu agrı oluyo
Valla ben 3 seferdir çatı muayenesi oluyorum açılma bile olmadı ilerlemedi alakası yok .

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebek bayağı aşağıda olduğu halde doktorunda zorlamasina rağmen 2 hafta daha bekledi.kendini kasmadigin surece hiç bir zorluğu yok
Günüm gelmedi zaten cnm bende istiyorum ki gelişimini tamamlasın bi kaç sitede muayeneden sonda sancım oldu kanamam başladı yazılmıştı

Korkulacak hicbirsey yok canim bende oldum ve kemik yapimin uygun olmadigini ogrendim sezeryan oldum.
Benim zaten sezeryan durumu vardı bugün dönmüş bebek bakalım İnşAllah normal olur

Valla ben 3 seferdir çatı muayenesi oluyorum açılma bile olmadı ilerlemedi alakası yok .
Tşk ederim 💐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar