Çatı muayenesini merak edenler için

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Çatı muayenesini merak edenler için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,172 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesini merak edenler için
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yalan söyleyip hiç acimiyor demiyroum ama saniyelik o yuzden kafanıza takıp durmayın olup bitiyor.

Bende de hiç açıklık yok sancım var ama doğumu başlatacak kadar değilmis eve geldik .

Açıklık olmaması canımı sıktı ya .
Gebelik haftası 39+4

L

Lalegül

Guest
En korktuğum şeylerden bırısı de çatı muayenesi ☹️ hiç olmadım ama ilerleyen haftalarda olucam sanırım

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yalan söyleyip hiç acimiyor demiyroum ama saniyelik o yuzden kafanıza takıp durmayın olup bitiyor.

Bende de hiç açıklık yok sancım var ama doğumu başlatacak kadar değilmis eve geldik .

Açıklık olmaması canımı sıktı ya .
Gebelik haftası 39+4
Canım ben 30 haftalık merak ediyorum doktor 30 haftalık ta gel demişti neler yapılıyor sen tecrübe lisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryan la doğum yapacak kişilere de yapı yorlarmi acaba ilk gebeligimde erken doğurdum sezeryanla hiç yaptırma dim bundada yapmazlar dimi
Canim benim de ilk sezaryen doğum di acil doğum dedi doktor ama yatırdı beni 3parmagini soktu bı çıkardı elini parmakları kan canım acımıştı hemen beni ameliyat a aldılar o mu çatı muayenesi bilmiyorum çünkü

Sezeryan la doğum yapacak kişilere de yapı yorlarmi acaba ilk gebeligimde erken doğurdum sezeryanla hiç yaptırma dim bundada yapmazlar dimi
Canim benim de ilk sezaryen doğum di acil doğum dedi doktor ama yatırdı beni 3parmagini soktu bı çıkardı elini parmakları kan canım acımıştı hemen beni ameliyat a aldılar o mu çatı muayenesi bilmiyorum çünkü

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 30 haftalık merak ediyorum doktor 30 haftalık ta gel demişti neler yapılıyor sen tecrübe lisin

Herhalde o bende bilmiyorum erken doğum yaptım bende ikinciye hamileyim şimdi merak ediyorum yaparlarmi diye

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Korkulcak birsey yok ben almanyada yasiyorum ve burda hep öyle bakiyorlar 3 hamilelik gecirdim hep öyle oldu. Bir kere kaynanam gelmek istedi ben anlattim karnimdan bakmiyor diye hemen ben gelmem ozaman dedi saygi duydu tekrar sormadi. Aci yoktu bende hic.

Tüm sayfalar yüklendi.