Çatı muyanesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Çatı muyanesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çatı muyanesi
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çatı muayenesi gerekli değil canım her doktor bakmıyor bakılmasıda gerekmiyor doğum başlamadan çatının durumu açılması belli olmadan neye göre ölçüp muayene ediyorlar birdr bebeğin durumuna bağlı normal doğurabilmen kilolu olmaz rahat doğar
İnşşlah canım saglıklı olaaunda bebegm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim doktorum 35. haftada yapmıştı çatı muayenesini. 2 cm açıklık var demişti😦 öyle deyince bir korkmuştum acaba doğurcam mı diye. sonra 37+2'de doğurdum😄
Bn hwrgün yaşıyorum doğum korkusunu artık bian önce doğsa diyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Annişler kacıncı hfta yapılıor ve her doktor yapıormu benim doktor yapmadı hiç yapmuorda
38 haftada yapılması gerekiyor canım doğum planlaması yapmak için normal uygunmu yoksa sezaryanmi olur. Birde bebeğin gelis şekline açılmama ve kordon duruarinada bağlı. Ama 38 haftayken yapılıp ona göre sanada yonlendiriyorlar

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bn
Benim 37 deyken biraz ağrım var diye acile gittiğimde yapmıştılar doğumhanede yarın da randevum var bakar mı bilmem
De bugum 38+4düm doktor randevusuz cagırdı nst ye soktu sonuçlar iyi deyip doğums var daha deyip yolladı

38 haftada yapılması gerekiyor canım doğum planlaması yapmak için normal uygunmu yoksa sezaryanmi olur. Birde bebeğin gelis şekline açılmama ve kordon duruarinada bağlı. Ama 38 haftayken yapılıp ona göre sanada yonlendiriyorlar
Benim doğum normal canım doktor bugünfe 38+5oldum ama bakmadı nst sonucuna bakıp yolladı ultrosona bilemsokmadı haftaua gel dedi

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bn

De bugum 38+4düm doktor randevusuz cagırdı nst ye soktu sonuçlar iyi deyip doğums var daha deyip yolladı

Benim doğum normal canım doktor bugünfe 38+5oldum ama bakmadı nst sonucuna bakıp yolladı ultrosona bilemsokmadı haftaua gel dedi
37+5tim dün nst normal ultrasyon normal alttan muayene etmedi haftaya gel dedi 1.5 aydır kan felan da ihtiyaç duymuyorlar anlamadım devlet diye başından mı salıyo

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bn

Kuzum senin bebiş dönmüşmüşdü

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.