Sorum var Çatı 😵‍💫

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Çatı 😵‍💫 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı 😵‍💫
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam anneler doktor çatı muayenesi yaptı 😵‍💫 bir parmak açıklık var dedi çatıda yani açılma değil çatı genişliği sanırım ama bu ne demek yatış önerdi kabul etmedim evde daha rahat olurum nişan su gelirse hastaneye gelirim dedim sizce?
Kaç haftalıktın canım. Bence de evde olman daha iyi psikolojik açıdan. Dediğin gibi nisan su gelirse zaten gidersin

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler doktor çatı muayenesi yaptı 😵‍💫 bir parmak açıklık var dedi çatıda yani açılma değil çatı genişliği sanırım ama bu ne demek yatış önerdi kabul etmedim evde daha rahat olurum nişan su gelirse hastaneye gelirim dedim sizce?
Haftanda gelmiş canım yürüyüş yap hurma ye daha kolay açılma yapar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sen bide kucağına alınca gör böyle bı sevgi yok elhamdülillah sağ salim kucağına al inşallah ☺️
Ahhh inşallah yaa çok sabırsızım hemen koklamak istiyorum ama bir yandan da papatyam zamanında doğsun yeter ki sağlıklı olsun diyorum 🥲 son günler geçmiyor yaa 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20230125_180130.jpg
prezente kısım baş diyor yani kanala girmiş mi demek bu bir de plasenta lokasyonu için önce posterior dedi sonra da fundus posterior dedi neden ya sormayı unuttum doktor da o kadar cana yakındı her şeyi sordum bunları unuttum daha doğrusu aklıma gelmedi 😭😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar