Çatlak için bitkisel yağlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilber Yaşar tarafından oluşturulan Çatlak için bitkisel yağlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,023 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak için bitkisel yağlar?
Konbuyu başlatan Dilber Yaşar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hangi bitkisel yağları karıştırılsam işe yarar? Yoksa karıstıtnadan mı kullanım?
Vala kuşum eger vucudun catlamaya musaitse ne surersen çatlıyor ben kizimdayken düzenli hindistan cevizi yağı sürdüm heryerim catladi ama kuzenim tek birsey surmedi hicbiryeri çatlamadı cok sinir bozucu 🙄🤣🤣 smdiki hamileliğimde de bebe yagi kullanıyorum her banyo sonrasi iyice catlamasin diye bakalim 🤷‍♀️

Dilber Yaşar

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuşum eger vucudun catlamaya musaitse ne surersen çatlıyor ben kizimdayken düzenli hindistan cevizi yağı sürdüm heryerim catladi ama kuzenim tek birsey surmedi hicbiryeri çatlamadı cok sinir bozucu 🙄🤣🤣 smdiki hamileliğimde de bebe yagi kullanıyorum her banyo sonrasi iyice catlamasin diye bakalim 🤷‍♀️
Ben suan 26+1 haftadayım oylr daha bır catlak göremedim ıyı kötü kullan yıne dıyolar kararsız kaldım ne kullancagımı bilmiyorum 🙄😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende ona katılıyorum birde garip yani ilk hamileliğimde daha çok kilo aldım hiç çatlağım olmadı ikincide karnım biraz çatlamış birde ben kilo verdim o kadar nasıl oldu anlamadım ama ara ara hakiki zeytinyağı sürüyorum doğalından fazla olmasın diye 😄

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Şanslısın vala canım benim catladi baya
Valla bende ona katılıyorum birde garip yani ilk hamileliğimde daha çok kilo aldım hiç çatlağım olmadı ikincide karnım biraz çatlamış birde ben kilo verdim o kadar nasıl oldu anlamadım ama ara ara hakiki zeytinyağı sürüyorum doğalından fazla olmasın diye 😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sür de ne sürersen sür kuzum nemlensin🤣ilk hamileligin mi
Ben suan 26+1 haftadayım oylr daha bır catlak göremedim ıyı kötü kullan yıne dıyolar kararsız kaldım ne kullancagımı bilmiyorum 🙄😊

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Hangi bitkisel yağları karıştırılsam işe yarar? Yoksa karıstıtnadan mı kullanım?
Oğlumda lierac kullandım şimdide bio oil kullanıyorum çatlaklar artarak devam ediyor en pahalı olanından da denedim boş yere vücut müsaitse çatlak ama şu var kaşıntı için biseyler sür rahatlatır yoksa kaşıntıda oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.