Çatlatma iğnesi ve leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde nisagltpk tarafından oluşturulan Çatlatma iğnesi ve leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Çatlatma iğnesi ve leke
Konbuyu başlatan nisagltpk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 erkek annesi💙

nisagltpk

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 22 ağustosta çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün 17. Günüm. 9. Günden bu yana gebelik testi yaptım hep pozitif çıkmıştı. Fakat dün testim daha koyuydu ilk çizgiyle aynı renkteydi. 13. Gün akşam kahverengi bir akıntı 14. Gün gündüz parmak ucu kadar kahverengi bir akıntı geldi 2 kez. Başka da hiç gelmemişti. Dün normalde regl olmam gerekiyordu olmadım akşamında koyu kahve renginde pıhtısız leke geldi. Baska da gelmedi böyle bir durum yaşayan var mı aranızda bu neden olabilir?

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar ben 22 ağustosta çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün 17. Günüm. 9. Günden bu yana gebelik testi yaptım hep pozitif çıkmıştı. Fakat dün testim daha koyuydu ilk çizgiyle aynı renkteydi. 13. Gün akşam kahverengi bir akıntı 14. Gün gündüz parmak ucu kadar kahverengi bir akıntı geldi 2 kez. Başka da hiç gelmemişti. Dün normalde regl olmam gerekiyordu olmadım akşamında koyu kahve renginde pıhtısız leke geldi. Baska da gelmedi böyle bir durum yaşayan var mı aranızda bu neden olabilir?
Tam olarak nasıl ilerliyo bilmiyorum ama bence hamilesiniz benim ablamda aynı şekilde çatlatma iğnesi vurulmuştu ve sanki düşük yapar gibi kanaması olmuştu tutmamisti yani Allah'ın izniyle hamilesiniz okanamalarda yerleşme kanaması bence

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bence ne olur ne olmaz bu konularda doktora gitmekte fayda var çünkü kanama lekelenme ihmale gelmez 😊

nisagltpk

Kayıtlı Üye
rank
Gideceğim inşallah bugün dualarınıza talibim🥺🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tam olarak nasıl ilerliyo bilmiyorum ama bence hamilesiniz benim ablamda aynı şekilde çatlatma iğnesi vurulmuştu ve sanki düşük yapar gibi kanaması olmuştu tutmamisti yani Allah'ın izniyle hamilesiniz okanamalarda yerleşme kanaması bence
Peki ablanizdan gelen kanama pıhtılı mıydı bir bilginiz var mı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
B
Bence hamilelik var canım ve gebelikte ne olursa olsun kanama tada lekelenme normal değil sen bir doktora gözük neyin ne olduğunu anla rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin inşallah 🙏🏻

nisagltpk

Kayıtlı Üye
rank
B

Bence hamilelik var canım ve gebelikte ne olursa olsun kanama tada lekelenme normal değil sen bir doktora gözük neyin ne olduğunu anla rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah gebe olup olmadığımı da bilemiyorum ki🥺 3 kez lekelenme yaşadım aralıklı günlerde ama pıhtılı falan değil kanama da değil lekelenme

Tüm sayfalar yüklendi.