Cıger yemek

• Konbuyu başlatan Elvan çiçek
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan çiçek tarafından oluşturulan Cıger yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 973 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cıger yemek
Konbuyu başlatan Elvan çiçek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli
E

Elvan çiçek

Guest
Merhaba hanmlar hamilelikte ciğer yemek sıkıntı olusturur mu aslında ücüncü gebeligım ama bazen insan aklına takıldi mı tereddüt ediyor siz ne yaptınız yediniz mi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanmlar hamilelikte ciğer yemek sıkıntı olusturur mu aslında ücüncü gebeligım ama bazen insan aklına takıldi mı tereddüt ediyor siz ne yaptınız yediniz mi
İki kere yedim pişman değilim 😂bişey olduğu yok cnm nefsin cektiyse mutlaka az da olsa tüket sakatat grubuna girdiği için önermiyorlar

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben yemiştim herhangi bişey olmamıştı canım canın istiyorsa nefsini köreltmek için azda olsa ye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten öyle ben marul maydonoz semizotu aşeriyordum
En güzel yanlarından biriydi galiba aşermek şimdi canım birşey isteyince adam hemen hamile misin diye dalga geçiyor 😅😅

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben yemiştim herhangi bişey olmamıştı canım canın istiyorsa nefsini köreltmek için azda olsa ye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzel yanlarından biriydi galiba aşermek şimdi canım birşey isteyince adam hemen hamile misin diye dalga geçiyor 😅😅
Başka zaman olsa hamile misin sanki git başka şeyler ye unut der şimdi hamileyim diye alıyor

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben araştırdım çok fazla a vitamini olduğu için gebeligin ilk 12 haftasında onermiyolar 3 aylık dönemden sonra da abartiya kaçmadan yiyebilirsin bide eskiler hep şey derdi ciğeri yedikten sonra ilk nereye dokunursan hem sende hemde bebek de dogum lekesi olusurmus ne kadar doğru bu bilemem ama

Tüm sayfalar yüklendi.