Çıkmayan lekeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadik tarafından oluşturulan Çıkmayan lekeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,132 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çıkmayan lekeler
Konbuyu başlatan Fadik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar kıyafetlerde çıkmayan lekelerle başım dertte ön yıkama da yapıyorum çakma tursil almışız Domestos leke çıkarıcı da aldım ama nedense ufacık bi leke çıkmıyor siz neler kullanıyorsunuz lütfen yardım edinn
Vllhi biz ariel kullaniyoruz ama bak lekelere leke cikaricinaspirin var bakkalrda satilio o birebir sizin varmi orlarda bilmiorum biznkullnyrz cok guzel

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mrb hanımlar kıyafetlerde çıkmayan lekelerle başım dertte ön yıkama da yapıyorum çakma tursil almışız Domestos leke çıkarıcı da aldım ama nedense ufacık bi leke çıkmıyor siz neler kullanıyorsunuz lütfen yardım edinn
Canım ben önce bulaşık deterjanıyla çitiliyorum sonra makineye atıyorum çıkıyor detejanda persil jel kullanıyorum

Fadik

Kayıtlı Üye
rank
Vllhi biz ariel kullaniyoruz ama bak lekelere leke cikaricinaspirin var bakkalrda satilio o birebir sizin varmi orlarda bilmiorum biznkullnyrz cok guzel
Aspirin de var aslında bingo kullanıyorum tursil olarak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben önce bulaşık deterjanıyla çitiliyorum sonra makineye atıyorum çıkıyor detejanda persil jel kullanıyorum
Bide öyle denerim

Canım ben lekeler için önce beyaz sabunu rendeliyorum sonra lekeli olan kıyafeti bi kaba koyuyorum üzerine rendeledigim sabunu ve sıcak su koyuyorum gece yapıyorum bunu sabah kalkınca makinaya atıp yıkıyorum hiçbir leke kalmıyordu genellikle kızımın kiyafetindeki sarı lekeleri çıkarttı dene bence

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben Omo kullanıyorum canım bizim kıyafetlerde sıkıntı olmuyor da bebeğim kaka yapınca taşırdığı zaman ilk yıkamada çıkmazsa izi kalıyor onun. Bende kıyafetlerinin lekeli yerlerine asperox sıkıyorum. Neler denedim bebek leke çıkarıcılar, vanish kosla vs ama bir tek o çıkarıyor o lekeleri ön yıkamalı ve ek durulamalı yıkıyorum deterjan vs kalmasın diye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Vıkıng premium var canım sprey şişede etkili bir ürün tavsiye ederim

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ersagnın ürünlerini kullanıyorum. Bitkisel çok az kullanmam bile yeterli oluyor. Bende leke konusunda çok çektim. Sonra eniştemin ablası ersag yapıyordu biraz verdi deterjanı denedim bidaha başka birşey kullanmadım.

Tüm sayfalar yüklendi.