Sorum var Cildiracam 😤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Cildiracam 😤 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,476 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cildiracam 😤
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşe

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Bugun yine aradi aysuyu sordu bagiracaksan bakma dedim cocugma ay ölmuyorum dedu senin bebegine zaten Allah bana evlat verse idi senin evlatinla oynamaya muftac kalmazdum felen dedi eşumede soyledim eltimle sert danišdu bundan sonra akli başna gelir kesinlikle
Ne kadar çirkin bı söz insanın evladı olsada başka çocukları sevip merhamet gösterir

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugun yine aradi aysuyu sordu bagiracaksan bakma dedim cocugma ay ölmuyorum dedu senin bebegine zaten Allah bana evlat verse idi senin evlatinla oynamaya muftac kalmazdum felen dedi eşumede soyledim eltimle sert danišdu bundan sonra akli başna gelir kesinlikle
İyi yapmışsın canım hem bak sen bebeğin için uyarmışsın oysa sana daha sert çıkışmış

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar bu eltim bani sinir etmekden baska bisey bilmiyor hergun arayarak aysunu gosder diyo bende kirmayib gosderiyorum telefonda guya şaka yaparak bebege bagriyor qizim korkub aglamaga başliyor bu durum beni cok zarahatsiz ediyor dafalarca bagirma korkuyor diyorum amma yine yapiyor eşumede soyleyemiyorum kizar diye kaynanamda kac dafa eltumi.uyarmis bana gosderme diyor aysuyu amma eltim bakmak isdedigi zaman kiramiyorum cunki yilardir bebegi olmuyor amma kizima bagirmasi beni asabimi pozuyor yavrum icine ata ata agliyor siz olsaniz ne yapardiniz? Kizlar? Vallahi gosdermesem yine ben kotu olacam gosderiyorum kizim perisan oluyor
Bebegi olmuyorsa bu onun sinavidir ve bu durumla yuzlesmesi gerekir. Gerceklerin uzerini örtemeyiz. Sen bundan dolayi onu uzmemek icin bebegine haksizlik yapmamalisin sonucta o bebek sana Allahin emaneti ve ona karsi sorumluluklarin var. Net bisekilde uygun bir dille soyle anlamassa fazla muhatap etme.Bir sey soylerse sen haklisinno yuzden istedigini dusunebilir.

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar bu eltim bani sinir etmekden baska bisey bilmiyor hergun arayarak aysunu gosder diyo bende kirmayib gosderiyorum telefonda guya şaka yaparak bebege bagriyor qizim korkub aglamaga başliyor bu durum beni cok zarahatsiz ediyor dafalarca bagirma korkuyor diyorum amma yine yapiyor eşumede soyleyemiyorum kizar diye kaynanamda kac dafa eltumi.uyarmis bana gosderme diyor aysuyu amma eltim bakmak isdedigi zaman kiramiyorum cunki yilardir bebegi olmuyor amma kizima bagirmasi beni asabimi pozuyor yavrum icine ata ata agliyor siz olsaniz ne yapardiniz? Kizlar? Vallahi gosdermesem yine ben kotu olacam gosderiyorum kizim perisan oluyor
Ay canım benimde görümcem öyle bide oğlum biri ona bağırdığında hemen ağlar hiç susmaz ben dedim bağırma çocuk korkuyor dio ne alaka ben şaka yapıyorum çok yanlış ya işte laftan anlamıyorlar kendi çocukları olunca ancak bizi anlarlar canim

Tüm sayfalar yüklendi.