Sorum var Çıldıracam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Çıldıracam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çıldıracam
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bende aynı senin gibiyim eşinle kesinlikle bu durumu konuş malesef ben temixlik hastasıyım her gün domestos'lu suyla her yeri silmekten ellerim mahvoldu temizlik yapmaktan ailemle vakit geçiremiyorum yapmasam aklımda kalıyor ve uyuyamıyorum malesef herkesi takip etmekten nereye dokunuyor diye yoruldum eşimin ailesi pis ve benim temiz olduklarımı biliyolar ben ya ellerine kolonya döküyorum yada yıkayın diyorum sonuçta bebek var valla kendini yıpratmaya değmez ben kendi anama babama söylüyorum eşimin ailesine de derim benimkildr dikkat ediyorsa onlarda dikkat etmek zorunda
Aleynacim seni özlemiştim.sanki uzun zamandır yoktun🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aha benm kaynana bunlardan ziyade. bazen işimi yapmak için kızıma yemeğini yedirmesini söylerim, illa kendide yiycek kızımın yemeğinden kızıma yedirdiği kaşığı ağzına götürüp tekrar kızıma yedirir kaç kere böyle yapmaması için iyilikle uyardım ama nafile ya, hatta bazen kızımdan önce kendi yer nefret ediyorum varya aklıma gelince sinir oluyorum. Huyunu bildim diye artık ne işin olursa olsun bırakıp kendim yediriyorum kızıma yemeğini, bazen bitirmiyor artıyor, getir ben yerim diyo ya. 🤦‍♀️, yaşlı kadın olmuş kırmak istemiyorum ama bıktım gerçekten ondan. Bide benm kızım yemk yedirirken bazen istemiyor yememezlik yapıyor çocuktur yani yapar normal Ama ilk istemeyişinden derki getir ben getir acımdan ölüyom ben, uzun oldu kusura bakmayın ve daha sabaha kadar yazsam bitmez
En nefret ettiğim ve en hassas noktam varya ben kayraya bile kolay kolay ağzıma sürdüğüm kaşığı vermem başkası yapsa çıldırim sanırım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben olsam kötü de olacağımı bilsem söylerim. Sonuçta bazı toplumsal kurallar var kişi bu durumdan rahatsizsa yaşı kaç olursa olsun dikkat etmek zorunda. Sen her yaptığında uyar çekinme bırak hakaret etsin duyma gül geç. Beni felsefem bana dert olacağına ona olsun dur. Ama saygı çerçevesinde gülerek laf sokarak söylerim. Sende öyle yap. Birde merak ettigim beraber mı yaşıyorsunuz
Maalesef beraber yaşıyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben olsam kötü de olacağımı bilsem söylerim. Sonuçta bazı toplumsal kurallar var kişi bu durumdan rahatsizsa yaşı kaç olursa olsun dikkat etmek zorunda. Sen her yaptığında uyar çekinme bırak hakaret etsin duyma gül geç. Beni felsefem bana dert olacağına ona olsun dur. Ama saygı çerçevesinde gülerek laf sokarak söylerim. Sende öyle yap. Birde merak ettigim beraber mı yaşıyorsunuz
Çok söylesem temizliği biliyoruz diyor sen çok fenasin der bı de der sen geçinilecek insan değilsin der gider bide kocasına anlatır ama baktım olmuyor dediğin gibi alttan alttan üstüne gidecem bu bide birden hastanelik oluyor bir şey olur diye susuyorum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bilmem ki canım eltim çok laf edersen zararlı çıkarsın demişti eşime de diyorum bir şey demiyor ayıp denen bir şey var toplum kuralları diye bir şey aşılandi bize geçen ay kanımda enfeksiyon çıktı belki bunun yüzünden oluyor
Valla tatlım kimsenin lafına bakma kimse evladından önemli değil onlar iki sevip gidecek çocuk hasta olunca ceremesini siz çekeceksiniz ben bu konuda çok hassasım hatta kayınvalidem aşırı titizim diye bana kızar yani hiç bir türlü yaranamazsın onlara hiçbir şey evladından önemli değil ben eşime söylüyorum yapmıyorsa ben gösteriyorum tepkimi eşimde konuşmazsa konuşmasın umrumda olmaz ben kendi evladımı öpmek için dişlerimi fırçalıyorum ellerimi kaç kez yıkıyorum yüzümü yıkıyorum hastaysam maske takıp yapıyorum ben bunları yapıyorsam kusura bakmasın yapmayan da gelmesin

Aleynacim seni özlemiştim.sanki uzun zamandır yoktun🥰
Valla kuzum başımı kaşıyacak vaktim yok misafirlerim bitmiyor geçen eşimin kuzenleri geldi onlar gitti ertesi gün komşu geldi bidaha onlar gitti kaynım geldi bir haftadır bizle cumartesi gidecek eşim işte evde rahat hareket edemiyorum bugün arkadaşım geldi misafirliğe iki hafta sonra eşimin Almanya'daki kuzeni gelecek valla öldüm artık gerçekten sürekli mutfaktayım çıkamıyorum poğaça kek tatlı vs sürekli bulaşık yıka çamaşır as ayrıyetten akşama yemek yap ev topla çocukla ilgilen kendimi unuttum🥺🥺🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maalesef beraber yaşıyoruz

Çok söylesem temizliği biliyoruz diyor sen çok fenasin der bı de der sen geçinilecek insan değilsin der gider bide kocasına anlatır ama baktım olmuyor dediğin gibi alttan alttan üstüne gidecem bu bide birden hastanelik oluyor bir şey olur diye susuyorum
Anlıyorum canım ama olan sana oluyor yarın birgün bebeğin olacak ilk üç ay bağışıklığı oluşmuyor dikkat etmek lazım. Kaynanan sevmek isteyecek yok diyemicen için içini yiyecek yani bu böyle gitmez sen gülerek laf sokarak anlat bebeğinle ilgili istemediğin şeyleri de şimdiden işle tekrar et sohbet arasında illaki kafasına girecek

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
En nefret ettiğim ve en hassas noktam varya ben kayraya bile kolay kolay ağzıma sürdüğüm kaşığı vermem başkası yapsa çıldırim sanırım
Gel bide beni düşün

Valla tatlım kimsenin lafına bakma kimse evladından önemli değil onlar iki sevip gidecek çocuk hasta olunca ceremesini siz çekeceksiniz ben bu konuda çok hassasım hatta kayınvalidem aşırı titizim diye bana kızar yani hiç bir türlü yaranamazsın onlara hiçbir şey evladından önemli değil ben eşime söylüyorum yapmıyorsa ben gösteriyorum tepkimi eşimde konuşmazsa konuşmasın umrumda olmaz ben kendi evladımı öpmek için dişlerimi fırçalıyorum ellerimi kaç kez yıkıyorum yüzümü yıkıyorum hastaysam maske takıp yapıyorum ben bunları yapıyorsam kusura bakmasın yapmayan da gelmesin

Valla kuzum başımı kaşıyacak vaktim yok misafirlerim bitmiyor geçen eşimin kuzenleri geldi onlar gitti ertesi gün komşu geldi bidaha onlar gitti kaynım geldi bir haftadır bizle cumartesi gidecek eşim işte evde rahat hareket edemiyorum bugün arkadaşım geldi misafirliğe iki hafta sonra eşimin Almanya'daki kuzeni gelecek valla öldüm artık gerçekten sürekli mutfaktayım çıkamıyorum poğaça kek tatlı vs sürekli bulaşık yıka çamaşır as ayrıyetten akşama yemek yap ev topla çocukla ilgilen kendimi unuttum🥺🥺🥺
Aaa biri beni anlatıyor sandım.
Kuzum sen sanırım bu aralar böylesin ama ben evlendiğinden beri böyleyim,yani 4 yıldır böyle, kaynanayla olduğum için ne misafiri biterdi, ne kızları, ne oğulları, ne torunları, bende günüm mutfakta geçerdi resmen , ve sadece annemlere gittiğim gün dinlenme fırsatı bulurdum, ben aslında misafirden çok kaynanamın oğullarına gelinlerine hizmet ederdim, misafir hiç değilse çayını kahvesini içer giderdi, ama onlar yemeğe kalırlardı bir değil iki değil hergün ama hergün kalırlardı. Üstelik hepsinin evi burnumun dibinde yinede yemeğe bizde yerler güya annelerinde yani. Brmde anca yemek yap bulaşık yıka çay getir kahve getir, geri götür bulaşık Yıka, yemek düşün ymek yap. Hatırlayınca sinirlerim depreşti varya. Neyseki şuam hafiflediler eskisi değil normal misafir gibi gidip geliyorlar,
Rabbim bozmasın inşallah hep böyle devam eder

Son düzenleme:

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar kayınvalidemle ara ara ufak tefek sıkıntılarımız olsa da iyi biri aslında kafa dengi biri yalnız bir sorun var hijyenik değil bu da sinirlerimi çok bozuyor buraya yazarak belki afferdersiniz terbiyesizlik yapıyorum ama ben çok takıntılıyım çok özür dileyerek söylüyorum elini sürekli burnuna sürtüyor kulağını kaşiyor arada lavabodan çıkınca sabun kullanmıyor bazen üstündeki yelekle sürekli burnunu temizliyor ve o yeleği eline alıp onunla kapıları açıyor bebeğim doğarsa nasıl buna verip iki iş yapacam bilmiyorum bunu kimse hiç mı uyarmadi bir defa söyledim terbiyesiz dedi bana burun pis mi dedi kaç defa daha söyleyecektim zararlı çıkarim diye vazgeçtim bunun yüzünden yüzünden neye dokunsam elimi yıkıyorum temizlik hastası olmaktan korkuyorum ara ara kendi kendime ona bela okuduğum da oluyor ne yapılmalı sizce bununla böyle dayanamıyorum
Allah yardımcın olsun kuzum çok kötü bir durum insan öyle pis insanlardan tiksiniyor ve hasta bile oluyor tiksinmekten birlikte mi oturuyorsunuz yoksa ayrı eviniz var mı

Aha benm kaynana bunlardan ziyade. bazen işimi yapmak için kızıma yemeğini yedirmesini söylerim, illa kendide yiycek kızımın yemeğinden kızıma yedirdiği kaşığı ağzına götürüp tekrar kızıma yedirir kaç kere böyle yapmaması için iyilikle uyardım ama nafile ya, hatta bazen kızımdan önce kendi yer nefret ediyorum varya aklıma gelince sinir oluyorum. Huyunu bildim diye artık ne işin olursa olsun bırakıp kendim yediriyorum kızıma yemeğini, bazen bitirmiyor artıyor, getir ben yerim diyo ya. 🤦‍♀️, yaşlı kadın olmuş kırmak istemiyorum ama bıktım gerçekten ondan. Bide benm kızım yemk yedirirken bazen istemiyor yememezlik yapıyor çocuktur yani yapar normal Ama ilk istemeyişinden derki getir ben getir acımdan ölüyom ben, uzun oldu kusura bakmayın ve daha sabaha kadar yazsam bitmez
Cidden nasıl insanlar ya değişik değişik insanlar var ne bu devirde gelinlerin çektiği yaa

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar