Çıldırtmak üzereyim artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Çıldırtmak üzereyim artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,458 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Çıldırtmak üzereyim artık
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün benim 2 aylık aşılarını oldu ve çok huysuz hiç böyle yapmıyordu sabahtan beri uyumuyor ne yaptıysam ağırı kesici verdim bana mısın demiyor ya uyku diye zaten bir şey kalmadı 5 dakika da bir uyuyor uyanıyor 🥲 uyumak istiyorum artık dün gece yarısından beri aynı muhabbet çıldırmak üzereyim ya 🥲🥲
Asi sonrasi birkac gun malesef cok sancili geciyor cnm bir hafta sonra 4 aylik asimiz var simdiden beni bir düsünce sardi valla

Bugün benim 2 aylık aşılarını oldu ve çok huysuz hiç böyle yapmıyordu sabahtan beri uyumuyor ne yaptıysam ağırı kesici verdim bana mısın demiyor ya uyku diye zaten bir şey kalmadı 5 dakika da bir uyuyor uyanıyor 🥲 uyumak istiyorum artık dün gece yarısından beri aynı muhabbet çıldırmak üzereyim ya 🥲🥲
Ayy kuzumm bende de aynı olmustu 😔iki ayağından mi vurdular karma asidir kesin mahvetti bizi 7 gün neler çektim ya sabahlara kadar ağlaya ağlaya hiç durmuyor uyumuyordu ebeye sordum aşırı kas ve baş ağrısı yapar o yüzden huzursuz olur demişti. Ateşi yoktu ama ağrısı dinsin diye 6 saate bı çay kaşığı calpol veriyordum ama banamisin demiyordu😔inşallah seninki benimki kadar uzun sürmez canim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kuzumm bende de aynı olmustu 😔iki ayağından mi vurdular karma asidir kesin mahvetti bizi 7 gün neler çektim ya sabahlara kadar ağlaya ağlaya hiç durmuyor uyumuyordu ebeye sordum aşırı kas ve baş ağrısı yapar o yüzden huzursuz olur demişti. Ateşi yoktu ama ağrısı dinsin diye 6 saate bı çay kaşığı calpol veriyordum ama banamisin demiyordu😔inşallah seninki benimki kadar uzun sürmez canim
Karma aşıydı canım 🥲 çok ağladı bugün ya durmadı umarım bu durum geçer ya erkenden çünkü benim bebeğimin uyku düzeni vardı artık bu saatte hayatta kalmaz uyurdu 🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onlarin sagligi icin icimiz acisada vurduruyoruz malesef
Evet herşeyün başı sağlık 🥲🤲🏻

Karma aşıydı canım 🥲 çok ağladı bugün ya durmadı umarım bu durum geçer ya erkenden çünkü benim bebeğimin uyku düzeni vardı artık bu saatte hayatta kalmaz uyurdu 🥲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet herşeyün başı sağlık 🥲🤲🏻
İnşallah canim şimdi bizim Mart 22 de tekrar karma aşı var valla korkudan oluyorum gene aynı olacak diye 😔inşallah geçer canım bizim uyku düzeni hiç olmadı ki 🤦hep sabah 7.8 de uyuyoruz ara ara uyanarak akşama uyuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar