Cilt bakımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Cilt bakımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cilt bakımı
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Demet Arslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yüzdeki çiller lekeler için kullandığınız bir ürün varmı veya önerdiginiz cevap verirseniz sevinirim lutfenn 🙏💕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla çillerim var ve onlarla gayette mutluyum 😂 millet kendilerine kınayla yapay çil yapıp geziyorlar. Benimkiler yazın güneşte çıkar kışın kaybolur

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar yüzdeki çiller lekeler için kullandığınız bir ürün varmı veya önerdiginiz cevap verirseniz sevinirim lutfenn 🙏💕
Canm çile etki edermi bilmem ama leke için salatalık kullaniyorum hiç leke yok yuzumde olanlarda gitti bı senedir yapıyorum kahvaltıda falan dograrken yada salata falan yaparken bı parçasını al yatmadan önce sür bayağı gezdir yüzümde yarım saat falan masaj yaparak sabahaca dursun sarkmayi da önlüyor bayağı etkisini gördüm ben şuan başımı kasiyacak vaktim yok aklıma gelmiyo genelde kışın kullanıyorum leke falan yok yuzumde hiç bide benim yüzüm fondöten falan surdugumde pütür pütür oluyodu şimdi çok güzel duruyo fondöten yüzümde onunda zaten salatalığı sürdükten sonra bı kayganlik oluyo yüzünde güzel duruyo yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar