Çin takvimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aydan22 tarafından oluşturulan Çin takvimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,934 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin takvimi
Konbuyu başlatan Aydan22
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,ben çin takvimi pilanlamayla hamile kaldım,bu gün 13 haftam tamam oldu,aranızda Çin takvimiyle hamile kalıp doğruluna inanan varmı acaba?
Şu an Covid olduğum için kontrole gidemiyorum,Şimdiden teşekkürler))
Görümcem anlatmisti bu yontemi canim pek inanmiyorum da senin icin bu ay kiz ayi demisti hsmile kaldim deniyorduk zaten o ayda ama sonrada kiz dedi dr o takvimdede kiz yaziyordu öyle ben pek inanmıyorum çünkü ne zaman hangi günde dollenecegini biz bilemeyiz yani

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,ben çin takvimi pilanlamayla hamile kaldım,bu gün 13 haftam tamam oldu,aranızda Çin takvimiyle hamile kalıp doğruluna inanan varmı acaba?
Şu an Covid olduğum için kontrole gidemiyorum,Şimdiden teşekkürler))
Çin takvimine göre rus takvimine gore ikisi ten erkek çkiyor eşim ikimiz de erkek istiyoruuz insallah hayrlisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Demek ki herkese erkek diyor 😅😅 bana da erkek dedi ama tutturamadı 😅
Benim tutturdu 😂😂 dedim 2 ihtimal var zaten dkdkd
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çin takvim nasıl oluyo şimdi sizden duyuyorum merak ettim deneyim baklm bana ne dicek😊
Google gir kuzum çin takvimi cinsiyet hesaplama yaz krda senin doğum tarihin ve son adet tarihin diye tarih geri çıkar oraya bilgileri gir sonuç veriyie

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar