Sorum var Çin takvimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bager duha 👼🤍 tarafından oluşturulan Çin takvimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,531 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin takvimi
Konbuyu başlatan Bager duha 👼🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çin takvimini deneyen oldumu aranızda ?
Ben denedim cnm daha doğrusu arkadaşlarım çok ısrar edince kırmadım baktık böyle şeyler saçma ne gelirse Allah tan hamile kadınlar heves edip sonra doğru çıkmıyor bu sefer istesede iistemesede biraz hayal kırıklığına uğruyorlar Rabbim hepimize hayırlı Salih hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım sonuca gelirsek bnm erkek çıktı ama kızım olucak cnm 3 cü prensesim geliyor 😌

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben denedim cnm daha doğrusu arkadaşlarım çok ısrar edince kırmadım baktık böyle şeyler saçma ne gelirse Allah tan hamile kadınlar heves edip sonra doğru çıkmıyor bu sefer istesede iistemesede biraz hayal kırıklığına uğruyorlar Rabbim hepimize hayırlı Salih hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım sonuca gelirsek bnm erkek çıktı ama kızım olucak cnm 3 cü prensesim geliyor 😌
Aslında ne gelirse Allahdan orası doğru ama ben bu takvimi deneyince doğum yılına göre farklı hamile kalma yılına göre farklı cinsiyet söylüyor 😅😅. Ha ama inanmam doğru cikanlar olmuş ama çoğunluk çıkmamış 😅

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar