Çinko

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Çinko başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 160 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çinko
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defneninannesi

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bebeğinizin iştahsızlığı için çinko kullanan var mı? Defne ek gıdaya geçti hiçbir şey yemiyo su bile midesini bulandırıyo biberonu da reddetti eskisi kadar emmiyor da. Bi tanıdığım aile hekimine çinko yazdırt dedi acaba kullanan var mı hiç.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bebeğinizin iştahsızlığı için çinko kullanan var mı? Defne ek gıdaya geçti hiçbir şey yemiyo su bile midesini bulandırıyo biberonu da reddetti eskisi kadar emmiyor da. Bi tanıdığım aile hekimine çinko yazdırt dedi acaba kullanan var mı hiç.
Benim kızımda öyle 14 aylık doktora aile hekimine gittim ben veremem dedi çocuk doktoruna götür gerekeni verir dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çinkonun fazlası da zarar eğer bebsğin vücudunda yeteri kadar varsa bu sefer ilaçla artarsa başka sorunlara yol açar doktora danışmadan helede çocuk doktoruna danışmadan bir şey verme. Ama sanah uyanır uyanmaz pekmez verebilirsin iştahı baya açıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet kuzum biz kullanıyoruz yeni yeni bir haftadır oğlum 15 aylık çok çok iştahsız hicbisey yemiyor berazinc diye bir şurup biz daha yeni başladığımiz için henüz bi etki yok ama en az bikac ay kulanmak gerekirmis

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Hiç kilo almıyo normalde bu gün aşısı vardı ateşi olduğu için getirme dedi ebe. Aşıya gidince de kilosunun az olduğunu fark edecekler. Çocuk doktoruna göster derse cuma zaten gitcez onu da söyleyeyim. Hiçbirşey yemiyor çok vicdan azabı çekiyorum.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç kilo almıyo normalde bu gün aşısı vardı ateşi olduğu için getirme dedi ebe. Aşıya gidince de kilosunun az olduğunu fark edecekler. Çocuk doktoruna göster derse cuma zaten gitcez onu da söyleyeyim. Hiçbirşey yemiyor çok vicdan azabı çekiyorum.
Sorma canım vallahi benim oğlum da öyle hicbisey yemiyor ağzından atıyor herşeyi
Kaç aylık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bazı bebekler me yazık ki iştahsız kuzum ne yaparsan yap yemek yemeyen yine var ama inşallah bir faydasını görürsün. Doktorun sana belki iştah açıcı şurup verebilir

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
6 ayı doldurdu ne eskisi gibi emiyo nede birşey yiyor ayrıca sudan da midesi bulanıyor susuz kalması böbreklerine de zarar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 ayı doldurdu ne eskisi gibi emiyo nede birşey yiyor ayrıca sudan da midesi bulanıyor susuz kalması bö
Bazı bebekler me yazık ki iştahsız kuzum ne yaparsan yap yemek yemeyen yine var ama inşallah bir faydasını görürsün. Doktorun sana belki iştah açıcı şurup verebilir
İnşallah yaa

Tüm sayfalar yüklendi.