Sorum var Cinsellik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Cinsellik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsellik
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz
Kizlar sormakta braz çekiniyorum ama zevk suyundan hamile kalınr mi ve emzirrken korunma hapi kullanan old mu
Zevk suyu bir miktar sperm barındırır kuzum geri çekilme yöntemi çok etkili bir yöntem değil ben öyle hamile kaldım 🥰o yüzden kesinlikle prezervatif ya da başka yöntem kullan👍🏻
Kizlar sormakta braz çekiniyorum ama zevk suyundan hamile kalınr mi ve emzirrken korunma hapi kullanan old mu

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık bebegim var geri cekilme yontemuyleyöntemiyle korunuyorduk aynı zamanda emziyorum ama yine hamile kaldım ilk cocuktan sonra çok istesekte zar zor hamile kalmıştım şimdi nasıl oldu anlamadım
Bu yöntem tehlikeli erkeklere güven olmuyor bende ilk co uktan sonra geri çekme yöntemi yapıyorduk. Bi baktım kızım daha 3 aylık küçücük hamile kalmışım. O gündür gericrkmeye karşıyım güvenmiyorum da

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
8 aylık bebegim var geri cekilme yontemuyleyöntemiyle korunuyorduk aynı zamanda emziyorum ama yine hamile kaldım ilk cocuktan sonra çok istesekte zar zor hamile kalmıştım şimdi nasıl oldu anlamadım
İlk çocuktan sonra ikinci çocuğa kolay hamile kalınıyor demişlerdi bi ara cidden enteresan ☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.