Cinsiyet belirleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Cinsiyet belirleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet belirleme
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Erkek çocuğu güzellik katar kız çocuğu annenin güzelliğini alır derler ne kadar doğru bilemem😊 ama oğlumda güzelleştiğimi söylerlerdi ikincinin cinsiyeti belli değil ama yüzümde sivilce falan çıktı bende 😅

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çirkin olursak kız güzel olursak erkek oluyomuş öyle bişey var mı? Bide benim karnım göğüs altından ve yanlardan doğru büyüyor sizce cinsiyet anlaşılır mı.
Evet kız çocuk annenin güzelliğini alır anne çirkinleşir derler bence doğru da erkekde de anne daha güzelleşir cildi daha temiz berrak olurmuş

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqluma qebeyken qüzellesmstim herkezde öyle diyodu, 2ci qebeliqim we yüzüm çinlendi kimse cirkinsin demiyo ama aynaya bakmak istemiyrm yuzüm isilek seklinde çillendi hep 😑 ama hayırlıca kızım olacak insaAllah 🤲♥️🌸 enime cok kilo aldim kalca we basenden oqlumda böyle deqildm.

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglan larda guzellesmistim yuzum
parliyordu hep komsularimda soyluyordu guzellestin diye kizimda cirkinlestin yuzumde lekeler oldu ve karnim asagidaydi yaygindi oglanlarda yukaridaydi ve sivriydu bilmiyorum cinsiyetlemi alakali ama genelde oyle diyiyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar