Cinsiyet emin degil ama kiza benziyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Cinsiyet emin degil ama kiza benziyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,519 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet emin degil ama kiza benziyor
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HTgoncaa

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler bugün hastaneye gittim 4 aylık bebeğim baktı bugün kıza benziyor dedi ama benziyor dedi sadece 4 aylıkken tam belli olmaz mi bi de fotoğrafını verdi hep silik çıkarmış hiç belli değil bebeğim acaba anlamadı doktor?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler bugün hastaneye gittim 4 aylık bebeğim baktı bugün kıza benziyor dedi ama benziyor dedi sadece 4 aylıkken tam belli olmaz mi bi de fotoğrafını verdi hep silik çıkarmış hiç belli değil bebeğim acaba anlamadı doktor?
Devlete mi gidiyorsun canım net söylemesi lazım aslında bu haftada

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Göstermemiştir ondan kıza benziyor dediyse kızdır çünkü bnm kızıma da kıza benziyor dedi öyle çıktı şimdi ki bebeğim de de tahminde bulundu nöbetçi doktor pazartesi kendi doktoruma gittim net söyledi tahmin ettikleri genelde doğru çıkıyor Allah gönlüne göre versin inşallah canm 🤲🤗

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Devlette söylemiyolar canım bende tam 4 aylıkken devlete gittim daha küçük belli olmaz dedi aynı gün içinde illa cinsiyeti öğrencem dedi özele gittim kız dedi bide aynı gün içinde gittim devlet geciktiriyo söylemiyo

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım gizlemiştir belkide o yüzden net görmemiştir benimde öyleydi gizliyordu 🥰 tahminen kız dedi ama doğru çıktı tahmini de 🙏 devlette cihazlar pek iyi olmayabiliyor i yuzden ne t görmemiştir. Birdaha gittiğinde kesinleşir 🥰

Devlette bu haftalarda kesin söylemiyorlar canım nedense özelde hemen söylüyorlar büyük ihtimalle dediği gibi kızdır ama bi dahaki gittiğinde daha net olarak söyler
Bende devlete gidiyordum doğana kadar cinsiyeti hakkında bişey demedi sadece kıza benziyor ama doğumda öğrenirsin demişti net bişey söyleyemem dedi doğunca kızım olduğunu öğrendim

Ş

Şirin

Guest
Brn net olarak 20. Haftada öğrendim ilk başta erkek dediler sonra kıza benziyo dediler en net 20. Haftada kız oldugunu öğrendim.pozisyona göre goremeyebiliyorlar.ben hep özele gidiyorum bu arada

Tüm sayfalar yüklendi.