Cinsiyet heyecan😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Cinsiyet heyecan😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,062 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet heyecan😊
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi akşamlar kızlar yarın doktor kontrolüm var 12.1 haftalık olcam yarın bu haftalarda cinsiyet belli oluyormu ya çok heyecanlıyım yada belli olan arkadaşlar varmı bu haftada 🙃
Doktor bana 12+ 5 de kıza benziyor demişti canım 27. Haftaya kadar kıza benzettiler 27 de net olarak kız dediler . Yani doktorun tahminde bulunur ama yanılma payında var elbet . Rabbim sağ Salim içinden geçeni nasip etsin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana 12+ 5 de kıza benziyor demişti canım 27. Haftaya kadar kıza benzettiler 27 de net olarak kız dediler . Yani doktorun tahminde bulunur ama yanılma payında var elbet . Rabbim sağ Salim içinden geçeni nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin canm çok sağol benimde ilkinde bi kız bi erkek dediler 4. Ayda net belli oldu ama genelde kız çocuğu geç erkek ise erken belli olurmuş öyle diyorlar ama🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Henüz erken yanılma olabilir
Çok heveslenme diyosun yani😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canm çok sağol benimde ilkinde bi kız bi erkek dediler 4. Ayda net belli oldu ama genelde kız çocuğu geç erkek ise erken belli olurmuş öyle diyorlar ama🤔

Çok heveslenme diyosun yani😅
O tamanmem yalan işte amcanın oğluna doğuma kadar kız dediler

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
O tamanmem yalan işte amcanın oğluna doğuma kadar kız dediler
Oda olabiliyo bilmiyorum ki ya bakalım nasip herşeyin başı sağlık tabikide önceliğimiz sağlıklı olsunda cinsiyette bi merak ve heyecan işte😊

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ben 12 hafta 6 günümde öyrendim 🥰
Amin inşallah sağol canm bakalım nasip🌺

Aysenura sonuna kadar katılıyorum hurafe dediğin gibi erkek diyince erken gösterir diyorlar de seninde kızdı daha erken gosterdi🤣🤣
Ne biliyim çevremde hep öyle denk geldim bakalım ne olacak yarın nasip😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar