Cinsiyet heyecan­čśŐ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve ─░simler kategorisinde iki k─▒z annesi­č弭čî║ taraf─▒ndan olu┼čturulan Cinsiyet heyecan­čśŐ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 822 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 35 yorum ve 5 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve ─░simler
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Cinsiyet heyecan­čśŐ
Konbuyu ba┼člatan iki k─▒z annesi­č弭čî║
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Ecrin'in Annesi

Alyaa­čîĚ­čîĚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 Eyl├╝l 2022
─░yi ak┼čamlar k─▒zlar yar─▒n doktor kontrol├╝m var 12.1 haftal─▒k olcam yar─▒n bu haftalarda cinsiyet belli oluyormu ya ├žok heyecanl─▒y─▒m yada belli olan arkada┼člar varm─▒ bu haftada ­čÖâ
Sadece tahmin y├╝r├╝t├╝r can─▒m kesin bi┼čey demez bence­čą░├ž├╝nk├╝ daha ├žok erken rabbim g├Ânl├╝nden ne ge├žiyorsa onu nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆADEM─░MÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022

iki k─▒z annesi­č弭čî║

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
7 ┼×ubat 2024
Anlad─▒m can─▒m ben de devlete gidece─čim de cinsiyeti ├Âgrenmek i├žin ne yapt─▒n sen ├Âgren bildin mi
Yok canm daha k├╝├ž├╝km├╝┼č anla┼č─▒lm─▒yo dedi
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Merhaba bana 12ci haftasinda %70 kiza benziyor dedi ama yine de emin olamadim.┼čimdi 17haftadayiz yine bakt─▒r─▒cam.Kesin bir ┼čey demiyorlar erken olunca
Sorma ya belli olmad─▒ zaten
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Merhaba bana 12ci haftasinda %70 kiza benziyor dedi ama yine de emin olamadim.┼čimdi 17haftadayiz yine bakt─▒r─▒cam.Kesin bir ┼čey demiyorlar erken olunca
Sorma ya belli olmad─▒ zaten
Sadece tahmin y├╝r├╝t├╝r can─▒m kesin bi┼čey demez bence­čą░├ž├╝nk├╝ daha ├žok erken rabbim g├Ânl├╝nden ne ge├žiyorsa onu nasip etsin in┼čallah ­čĄ▓
Amin sa─čol canm

Ecrin'in Annesi

­čĺť Prensesin Annesi ­čĺť
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2023

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2024-07-03
Gebeli─činizin 22. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k kabak b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebe─čimiz yeni do─čan─▒n minik kopyas─▒ halini ald─▒. g├Âzler olu┼čtu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince t├╝yler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon ├╝retimine ba┼člar. Cilt de─či┼čiklikleriniz artmaya devam eder. kal├ža, kar─▒n ve g├Âg├╝ste sell├╝litler olu┼čmaya
ba┼člar. ka┼č─▒nt─▒ olabilir. nemlendirici kremler kullan─▒labilir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 29 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 470 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z
T├╝m sayfalar y├╝klendi.
├ťst