Cinsiyet karmaşası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Sinemdvc09 tarafından oluşturulan Cinsiyet karmaşası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 509 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet karmaşası
Konbuyu başlatan Sinemdvc09
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sinemdvc09

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler🙏 20 haftalık gebeyim geçen ayki kontrolümde %99 kız dedi doktorumuz bugünkü kontrolde %100 erkek oldu ayrıntılı ultrasonda daha mı iyi belli olur acaba. Başına gelen varmı kafamız karıştı 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler🙏 20 haftalık gebeyim geçen ayki kontrolümde %99 kız dedi doktorumuz bugünkü kontrolde %100 erkek oldu ayrıntılı ultrasonda daha mı iyi belli olur acaba. Başına gelen varmı kafamız karıştı 🙏
Aahhaa bu ben bana bir kız bir erkek dediler hatta %51 ihtiamlle kız dediler doğuma 4 hafta kala doktorlar erkek demeye başladı 😂😂 detaylıda kız demişlerdi kız da oldu şükür . Detaylıyı bekle canım

Sinemdvc09

Kayıtlı Üye
rank
Ayrıntılı ultrasonda kesin belli olur canım
İnşallah 🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aahhaa bu ben bana bir kız bir erkek dediler hatta %51 ihtiamlle kız dediler doğuma 4 hafta kala doktorlar erkek demeye başladı 😂😂 detaylıda kız demişlerdi kız da oldu şükür . Detaylıyı bekle canım
Yaaa bakalım bizim birdaha değişecek mi 😇😇

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok zor valla bir de emin emin söylemişler size sürpriz yapacak bebişiniz galiba o da başka bir heyecan işte 🤭 Sağlıklı olsun da detaylıda belli olur 😊

Tüm sayfalar yüklendi.