Cinsiyet partisi öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket97 tarafından oluşturulan Cinsiyet partisi öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,698 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet partisi öneri
Konbuyu başlatan Buket97
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buket97

Buket97

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam yarın cinsiyet partimiz var ama şarkı bulamadım bi tane buldum (candan Erçetin-melek) ama o da sanki sadece kız için söylenmiş gibi geldi önerebileceğiniz güzel şarkıları bekliyorum :))

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar selam yarın cinsiyet partimiz var ama şarkı bulamadım bi tane buldum (candan Erçetin-melek) ama o da sanki sadece kız için söylenmiş gibi geldi önerebileceğiniz güzel şarkıları bekliyorum :))
Vallahi ben cinsiyeti kağıda yazdırdım doktora yazlığa gidicektik halamlarada dedim cinsiyeti öğrenmedim hep birlikte bakarız yazlığın kocaman bi bahöesi var orayı süslemişler balon almışlar falan ben ne olduğumu anlamadan parti yaptılar bana bendede melek şarkısını açmışlardı kız bekliyorlarmış bütün sülale kız doğurdu 1 tane erkek var oda bende 😂 ama yine de uydu şarkı kullan gitsin

Buket97

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi ben cinsiyeti kağıda yazdırdım doktora yazlığa gidicektik halamlarada dedim cinsiyeti öğrenmedim hep birlikte bakarız yazlığın kocaman bi bahöesi var orayı süslemişler balon almışlar falan ben ne olduğumu anlamadan parti yaptılar bana bendede melek şarkısını açmışlardı kız bekliyorlarmış bütün sülale kız doğurdu 1 tane erkek var oda bende 😂 ama yine de uydu şarkı kullan gitsin
Yaaa çok iyi 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korona var dikkat et canim kendine kimseyle yakınlaşma inşallah çok güzel geçer
Teşekkür ederim canım bizim burada pek fazla yok virüs zaten 6-7 kişi olacağız :)))

Teşekkür ederim canım bizim burada pek fazla virüs yokz Zaten 6-7 kişi olacağız :))

Teşekkür ederim canım bizim burada pek fazla virüs yokz Zaten 6-7 kişi olacağız :))
Canım ben böyle şeyleri gereksiz görüyorum ama sen yapıyorsan melek şarkısı bence ikisinede uyar.
Teşekkür ederim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar