Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62,393 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan

Dileksu

Kayıtlı Üye
rank
Benimkiler şimdi büyük ya hangisiydi hatırlamıyorum ama cin takvimi yaptım ben genelde çamaşır suyu ile cindiyetbogrendim oğlum.belli etmiyordu çünkü cinsiyetini
Çamaşır suyuyla nasıl yaptınız merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende yaptım şimdi doktor erkek dedi burda kız çıktı:))

Çamaşır suyuyla nasıl yaptınız merak ettim

Bende yaptım şimdi doktor erkek dedi burda kız çıktı:))
Nasıl yaptınız

Son düzenleme:

esmahalisturk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi

Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi

Evett

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank

Canım ben bunu hamile iken yapmıştım çok araştırdım bunu hatta bana kız çıkıyor ama oğlum oldu Çinlilerin yaş hesaplamasından ötürü çinlilerde yeni doğmuş bir bebek 1yasinda sayılıyor biz ise sene dolmayana kadar bir yaşında demiyoruz yani doğum tarihim 2000 22yasindayim çinlilerde gore 23 yaşındayım hesaplarken doğum yılına bir ekle 2001 gibi doğru hesaplama bu şekilde bu arada öyle yapınca benimkini doğru bildi 🤭

Kuzucukların annesi

Kayıtlı Üye
rank

Ben hamileyken denedim kız çıktı daha sonra cinsiyetini öğrendim kızımın. Sonra doğmuş oğlum için baktım O da erkek çıktı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar