Sorum var Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlembzn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,018 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Ozlembzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Samsun 55 seda

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12 haftalığım muayeneden geldim doktor bi tahmin yürütmem erken olur dedi. Ama erkek olsa çıkıntı belli olurdu bunda bsey görünmedi haftaya kontrolüm var tekrar sizde yorum yaparmisiniz🤭

Ekli dosyalar

• VID-20220422-WA0010_001.mp4
    5.9 MB · Görüntüleme: 0

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 12 haftalığım muayeneden geldim doktor bi tahmin yürütmem erken olur dedi. Ama erkek olsa çıkıntı belli olurdu bunda bsey görünmedi haftaya kontrolüm var tekrar sizde yorum yaparmisiniz🤭
Kuzum bebeğin pozisyonu yan. Bu Haftalarda sadece tahminde bulunulur 16. Haftada cinsiyet netleşir

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet ama oğlumda bu haftada net öğrenmiştim acaba yine belli olurmu diye düşündüm 🤭
Yine dediğim gibi kuzum kemiğe ve keseye göre doktor tahminde bulunabilir lakin ilerleyen zamanlarda bebeğin organı geliştikçe net sonuç alınır. Oğlunda doktorun tahmini tutmuş olabilir lakin tutmayabilirdide. Bazı doktorlar tahminde bulunup yanılmak istemiyor kesinleşmesini bekliyorlar

Ozlembzn

Kayıtlı Üye
rank
Yine dediğim gibi kuzum kemiğe ve keseye göre doktor tahminde bulunabilir lakin ilerleyen zamanlarda bebeğin organı geliştikçe net sonuç alınır. Oğlunda doktorun tahmini tutmuş olabilir lakin tutmayabilirdide. Bazı doktorlar tahminde bulunup yanılmak istemiyor kesinleşmesini bekliyorlar
Haftaya tekrar gidicem inşallah o zaman görürüm 🤭

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm cinsieyt suanlik kız gibi duruyor.. ama işte bebeğin bacak arası net görünmediği için de erkek olabilir ilerleyen haftalarda cinsiyeti net ogrenirsin..doktorun tahminde bulunmadı mi peki.. benim ilk o haftalarda doktor tahmin etti ve tahmini doğru cikti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar