Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda. tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,584 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Sevda.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevda.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne kadar güzel gözüküyor maşallah herşeyi belli ben en son 8.haftada gördüm çok biçimsiz bişydi 12.haftada gidicem tekrar bu kadar büyük olacağını bilmiyordum şimdi dahada sabırsızlandım

Sevda.

Kayıtlı Üye
rank
Erkege benzettim ben 🤗🤗
Hayırlısı olsun inşallah 🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa ne kadar güzel gözüküyor maşallah herşeyi belli ben en son 8.haftada gördüm çok biçimsiz bişydi 12.haftada gidicem tekrar bu kadar büyük olacağını bilmiyordum şimdi dahada sabırsızlandım
Bende en son 8. Haftaya girecekken gitmiştim çok küçüktü hicbirsey anlayamamistim resimden bu sefer bu kadar net verince şaşırdım bende meraklaniyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun inşallah 🤲🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende en son 8. Haftaya girecekken gitmiştim çok küçüktü hicbirsey anlayamamistim resimden bu sefer bu kadar net verince şaşırdım bende meraklaniyorum
Maşallah Allah nazarlardan saklasın inşallah gönlünüze göre olur sağlıkla gelsin bebeğiniz🤲☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar