Cinsiyet tahmini 🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini 🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini 🤩
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kordon hatası yapan doktorlarda var benim görümceme kız dediler kordondan dolayı ama erkek doğdu 😄Rabbim gönlüne göre nasip etsin hayrlı evlat olsunlar İnşallah 🤲🏻☺️
Bnm kini erkeğe benzettiler ama Kordon'da aradaymis net birşey demediler daha. Tabi bunları özel söylüyor devlet cinsiyetin adını bile anmiyor detayliyi beklicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum
Amin İnşallah Cümlemize canım benim🤗🤲🏻

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
oy daha kucucuk😍 Rebbim gonlune gore versin
Amin İnşallah Cümlemize Canım🤗🤲🏻

Benim oğlumda bu haftada bu şekilde duruyordu şimdi kızım olacak o da tam karşısında solda duruyor. Bence erkek:)
Bende erkeğe benzettim kızı çok istiyorum ama hayrlısı bakalım ☺️Rabbim hepimize önce sağlıklı sıhhatli sonra hayrlı evlat nasip etsin İnşallah canım 🤲🏻

Ama bu minnacık 🤗🤗😍 Allah gönlüne göre versin
Aynen haftaya 7 haftalık olacak bakalım sağlıkla gelsin bebişlerimiz İnşallah 🤗🤲🏻

Hiç birşey belli değil canım 🤣 Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏
Benzer keseler varsa diye dedim canım mesela ablamla benim keseler aynıydı ikimizin de oğlu oldu onun gibi yani bende biliyorum bişeyin belli olmadığını😄Amin İnşallah Cümlemize canım 🤲🏻

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Amin İnşallah Cümlemize Canım🤗🤲🏻

Bende erkeğe benzettim kızı çok istiyorum ama hayrlısı bakalım ☺️Rabbim hepimize önce sağlıklı sıhhatli sonra hayrlı evlat nasip etsin İnşallah canım 🤲🏻

Aynen haftaya 7 haftalık olacak bakalım sağlıkla gelsin bebişlerimiz İnşallah 🤗🤲🏻

Benzer keseler varsa diye dedim canım mesela ablamla benim keseler aynıydı ikimizin de oğlu oldu onun gibi yani bende biliyorum bişeyin belli olmadığını😄Amin İnşallah Cümlemize canım 🤲🏻
canimsin😍😎😙

Kese şekli benzer anneler varsa diye sordum canım 😄 ben oğlumun cinsiyetini özelde 12 haftalıkken öğrendim 14 ve 16 haftalarda genelde söylüyorlar diye biliyorum çünkü erkek bebeğin organı erken oluşuyomuş kıza göre senin neden geç oldu doktor detaylı ultrasonumu bekliyor aceba
Allah gönlüne göre versin inşallah canım ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen kordon hatası yapan doktorlarda var benim görümceme kız dediler kordondan dolayı ama erkek doğdu 😄Rabbim gönlüne göre nasip etsin hayrlı evlat olsunlar İnşallah 🤲🏻☺️

Amin İnşallah Cümlemize canım benim🤗🤲🏻
Amin kuzum 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar