Cinsiyet tahmini ­čśŐ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mr├ž taraf─▒ndan olu┼čturulan Cinsiyet tahmini ­čśŐ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,103 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 13 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Cinsiyet tahmini ­čśŐ
Konbuyu ba┼člatan Mr├ž
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Mr├ž

Mr├ž

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 May─▒s 2021
Merhaba k─▒zlar. Cinsiyet tahmini alabilir miyim? Doktor erken dedi ama merak ediyorum ­čśÇ

Ekli dosyalar

• 20210519_175036.jpg
    20210519_175036.jpg
    1.3 MB · G├Âr├╝nt├╝leme: 183

Elisa ikra34

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 May─▒s 2021
Hay─▒r devlet de─čil ├Âzel. Ben de ├Âzel hastane s├Âyler diye d├╝┼č├╝n├╝yordum ama doktorum s├Âylemedi
Bnm ki s├Âyledi tuhaf demeki kendine g├╝venmemi┼č en iyisi sen nap biliyo musun hafta sonu git n├Âbet├ži Doktorlar oluyor onlar s├Âyler hem muane ├╝creti ztn 10 gecerli
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Merhaba k─▒zlar. Cinsiyet tahmini alabilir miyim? Doktor erken dedi ama merak ediyorum ­čśÇ
Bide r├╝yada ye┼čil biber g├Ârmek erkek bebek mi┼č belki g├Ârm├╝┼čsundur k─▒z­čśů

Mr├ž

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 May─▒s 2021
Bnm ki s├Âyledi tuhaf demeki kendine g├╝venmemi┼č en iyisi sen nap biliyo musun hafta sonu git n├Âbet├ži Doktorlar oluyor onlar s├Âyler hem muane ├╝creti ztn 10 gecerli

Bide r├╝yada ye┼čil biber g├Ârmek erkek bebek mi┼č belki g├Ârm├╝┼čsundur k─▒z­čśů
­čĄú nedense bu aralar hi├ž r├╝ya g├Ârm├╝yorum.

Nedense bu aralar hi├ž r├╝ya g├Ârm├╝yorum ­čĄú­čĄĚÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ bari r├╝ya da g├Ârseydim cinsiyeti. Erken mi cimsiyet i├žin diye d├╝┼č├╝n├╝yorum Yoksa gitsem mi tekrar

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst