Cinsiyet tahmini 😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrç tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini 😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,562 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini 😊
Konbuyu başlatan Mrç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrç

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Cinsiyet tahmini alabilir miyim? Doktor erken dedi ama merak ediyorum 😀

Ekli dosyalar

• 20210519_175036.jpg
    20210519_175036.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 217

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Hayır devlet değil özel. Ben de özel hastane söyler diye düşünüyordum ama doktorum söylemedi
Bnm ki söyledi tuhaf demeki kendine güvenmemiş en iyisi sen nap biliyo musun hafta sonu git nöbetçi Doktorlar oluyor onlar söyler hem muane ücreti ztn 10 gecerli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kızlar. Cinsiyet tahmini alabilir miyim? Doktor erken dedi ama merak ediyorum 😀
Bide rüyada yeşil biber görmek erkek bebek miş belki görmüşsundur kız😅

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Bnm ki söyledi tuhaf demeki kendine güvenmemiş en iyisi sen nap biliyo musun hafta sonu git nöbetçi Doktorlar oluyor onlar söyler hem muane ücreti ztn 10 gecerli

🤣 nedense bu aralar hiç rüya görmüyorum.

Nedense bu aralar hiç rüya görmüyorum 🤣🤷‍♀️ bari rüya da görseydim cinsiyeti. Erken mi cimsiyet için diye düşünüyorum Yoksa gitsem mi tekrar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar