Sorum var Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 810 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar :) bebek sol tarafta olursa cinsiyet erkek mi oluyor? Kiz ve erkek belirtisi neler bilen varmı

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimkiler hep soldaydi 4 dude kiz
Maşallah Allah bağışlasın :) benim ilk gebeliğim. Gören bence erkek diyor. Bilmiyorum belirtileri erkek gibi ama bi yandan içime kız gibi de doğuyor. Cokkkk merak ediyorum daha cinsiyet öğrenecek kadar büyümedik:) 11 haftaligim ama sanki 4 5 aylık gibi büyüdü karnım

Adıgüzel

Kayıtlı Üye
rank
Kiz gebeliklerde asiri koku hassasiyetim vardi bulanti istifra halszlik 5.ciye hamileyim diger Hamileliklerime Gore farkli 16 . Ci haft da doktr ilk erkek dedi sonra kiz da olabilir dedi kendini gostermuydr tam emin deilim bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz gebeliklerde asiri koku hassasiyetim vardi bulanti istifra halszlik 5.ciye hamileyim diger Hamileliklerime Gore farkli 16 . Ci haft da doktr ilk erkek dedi sonra kiz da olabilir dedi kendini gostermuydr tam emin deilim be

Hangi tarafta oldugunu sorunca daha vok kucuk ortada dedi 16 haftalikkn

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Kiz gebeliklerde asiri koku hassasiyetim vardi bulanti istifra halszlik 5.ciye hamileyim diger Hamileliklerime Gore farkli 16 . Ci haft da doktr ilk erkek dedi sonra kiz da olabilir dedi kendini gostermuydr tam emin deilim bende

Kiz gebeliklerde asiri koku hassasiyetim vardi bulanti istifra halszlik 5.ciye hamileyim diger Hamileliklerime Gore farkli 16 . Ci haft da doktr ilk erkek dedi sonra kiz da olabilir dedi kendini gostermuydr tam emin deilim be
Hımm çok heycanli bi dönem valla benimde koku hassasiyetim çok fazla. Ilk baslarda pek kusma felan yoktuda son 10 gündür felan gün aşırı kusuyorum bi dilim bisey yiyim daha mideme oturmadan geri çıkarıyorum. Bakalım inşallah seninde gönlüne göre olur eli ayağı tüm organları sağ saglim doğsunlar

dilekdidemm

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğim erkekti sol taraftaydı. Şimdi ikinciye gebeyim soldami sağdamı anlayamadım. Sezeryandan dolayı karnım.uyuşuk kasık ağrısını bile fazla hissetmedim. Oğlumda karnım 8 ayda büyümeye başlamıştı ikincisinde 4. Aya yeni girdim karnım birden büyümeye başladı. Kız olabilirmi bilemiyorum. Ama kız olsun istiyorum. Rabbim gönlümüzdekini hayırlı kılıp öyle nasip etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar