Sorum var Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilakha tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Ilakha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylo66

Ceylo66

Kayıtlı Üye
rank
Cok tsk ederım cvbın için bende kız diye tahmin ediyorum hareketli bi bebek erkege benzettı ama hic bi alakası yok cıkıntı yok videosuda var

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cok tsk ederım cvbın için bende kız diye tahmin ediyorum hareketli bi bebek erkege benzettı ama hic bi alakası yok cıkıntı yok videosuda var
Bende erkeğe benzettim . Benim oğlum acayip hayaletli bir çocuktu kızım ise 23. Haftaya kadar aşırı durgun bir bebek sonradan da biraz daha haraletlenöişti ama oğlum kadar değil . Rabbim gönlüne göre versin inşallah evladın ikisidw birbirinden değerli ya 😍😍oğlan ayrı kız ayrı güzel rabbim nasip etsin inşallah

Ceylo66

Kayıtlı Üye
rank
Bende erkeğe benzettim . Benim oğlum acayip hayaletli bir çocuktu kızım ise 23. Haftaya kadar aşırı durgun bir bebek sonradan da biraz daha haraletlenöişti ama oğlum kadar değil . Rabbim gönlüne göre versin inşallah evladın ikisidw birbirinden değerli ya 😍😍oğlan ayrı kız ayrı güzel rabbim nasip etsin inşallah
Amin insallah sağ sağlim kucagımıza alalımda

Tüm sayfalar yüklendi.