Cinsiyet tahmini🙏🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kanemine tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini🙏🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,222 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini🙏🥰
Konbuyu başlatan Kanemine
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Kanemine

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen yardimci olurmusunuz arkadaslar bebegimin cinsiyetini merak ediyorum tabiki onceligim rabbim saglikla kucagima vermeyi nasip etsin ama doktorum 11 haftalikken erkeğe benziyor dedi 16 haftalik kiz dedi başina boyle birsey gelen varmi sonrasinda bebisiniz ne oldu 🥰🙏
16263513597997392904131144029405.jpg

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen yardimci olurmusunuz arkadaslar bebegimin cinsiyetini merak ediyorum tabiki onceligim rabbim saglikla kucagima vermeyi nasip etsin ama doktorum 11 haftalikken erkeğe benziyor dedi 16 haftalik kiz dedi başina boyle birsey gelen varmi sonrasinda bebisiniz ne oldu 🥰🙏Ekli dosyayı görüntüle 858
Cnm 16 da söylenen cinsiyette yanılma olmaZ 11 haftalık çok erken keşke o haftada soylemesyemiş ama genede belli olmaz başka bir dr gozukseydin rabbim gönlüne göre versin inşallah

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen yardimci olurmusunuz arkadaslar bebegimin cinsiyetini merak ediyorum tabiki onceligim rabbim saglikla kucagima vermeyi nasip etsin ama doktorum 11 haftalikken erkeğe benziyor dedi 16 haftalik kiz dedi başina boyle birsey gelen varmi sonrasinda bebisiniz ne oldu 🥰🙏Ekli dosyayı görüntüle 858
Cnm ekranda olsa direk soylerdim ama fotograflarda cok farkli cikiyor goremiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benim her gittiğim doktor farklı bişey dedi nerdeyse aynı gün gittiğim doktorlar BİLe farklı söylediler cinsiyeti devlete göre erkek özele göre kız 16-17haftadan sonra yanılma olmuyo derler ama en neti 20-24hafta arası gireceğiniz ayrıntılı ultrason onda net olarak belli olur randevunuzu alın bi kaç hafta sonra belli olur Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🐥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar