Cinsiyet testleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Cinsiyet testleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,430 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet testleri
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErvA34_

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler hepimiz biliyoruz ki zamanı gelince öğreneceğiz ama sağdan soldan gördüklerimizide uygulamak istiyoruz lahana testi lavabo açıcı testi vb. Testler var hiçbir bilimselliği yok dogruluguda ama yine yapan sonucu doğru olan var mıdır. Merak ettim.🤗

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler hepimiz biliyoruz ki zamanı gelince öğreneceğiz ama sağdan soldan gördüklerimizide uygulamak istiyoruz lahana testi lavabo açıcı testi vb. Testler var hiçbir bilimselliği yok dogruluguda ama yine yapan sonucu doğru olan var mıdır. Merak ettim.🤗
Ben yüzük testi yaptım çin takvimine baktım ikisindede kız çıktı kızım olacak doğru ama bunlar hep can sıkıntısı 🙈

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık bebeğin canım? Annemle kardeşim bana habersiz denediler bişeyler onlara göre kızım olacaktı ama erkekmiş boşuna heveslendirdiler başka bişeye yaramadı yaptıkları 😂 boşver hiç uğraşma bence insan hayal kırıklığına uğruyor sonra ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide o Çin Rus takvimlerinden nette bulduğum ne varsa bende yaptım hep kız çıktı 2 oğlum var kız çok istiyordum bunda belirtilerimde farklıydı diğerlerinden bide herşey de kız çıkınca istemsiz odaklanıyor insan ona ondan dedim canım hiç o psikolojiye girme diye sonradan kötü oluyor ☺️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık bebeğin canım? Annemle kardeşim bana habersiz denediler bişeyler onlara göre kızım olacaktı ama erkekmiş boşuna heveslendirdiler başka bişeye yaramadı yaptıkları 😂 boşver hiç uğraşma bence insan hayal kırıklığına uğruyor sonra ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide o Çin Rus takvimlerinden nette bulduğum ne varsa bende yaptım hep kız çıktı 2 oğlum var kız çok istiyordum bunda belirtilerimde farklıydı diğerlerinden bide herşey de kız çıkınca istemsiz odaklanıyor insan ona ondan dedim canım hiç o psikolojiye girme diye sonradan kötü oluyor ☺️
10 haftayı gectik az kaldı biliyorum fakat tatlı telaşlar diyelim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar