Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,324 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 haftalık oluşum cinsiyet için kıza benzetiyorum dedi ilk defa ama şuan hiç bişey alma alış veriş yapma bir ay sonra net bakariz dedi degisirmi anlamadım ki 🤷🤷

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 17 haftalık oluşum cinsiyet için kıza benzetiyorum dedi ilk defa ama şuan hiç bişey alma alış veriş yapma bir ay sonra net bakariz dedi degisirmi anlamadım ki 🤷🤷
Değişmez artık galiba kapatsa bile arkadan erkek bebeğin yumurtaliklarini görüp erkeğe benzettim diyorlar Doktorun tecrubesinede bağlı. Tabiki rabbimin takdiri sağlıkla gelsin inşallah

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Biraz daha sabret canm yanılmalar oluyor 🤗 alış veriş icin daha erken 25 26 haftada bile yanılmalar yaşayan anneler var sağlıkla al kucağına canm 🤗

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende 17 haftalık Ken kıza benzetti 10 unda detaylı ultrason a giricem net belli olur dedi inşallah değişmez bende merak ediyorum Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bende 17 haftalık Ken kıza benzetti 10 unda detaylı ultrason a giricem net belli olur dedi inşallah değişmez bende merak ediyorum Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏
İnşallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Değişmez artık galiba kapatsa bile arkadan erkek bebeğin yumurtaliklarini görüp erkeğe benzettim diyorlar Doktorun tecrubesinede bağlı. Tabiki rabbimin takdiri sağlıkla gelsin inşallah
İnşallah cümlemizin ki sağlıklı gelsin 🤲♥️ rabbim isteyene bekleyenlerede versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah cümlemizin ki sağlıklı gelsin 🤲♥️ rabbim isteyene bekleyenlerede versin

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Değişebilir cnm net konuşmamış benimde kafamı çok karıştirdılar bi kız bi erkek diye 30 haftayı bekledim alışveriş için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar