Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevdamrt tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Sevdamrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevdamrt

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Bebişimin erkek olduğunu öğrendim ilk bebeğim şok oldum kız bekliyordum 😂 İki isimli olsun istiyoruz ikincisi uğur ama ona yakışır isim ne olabilir sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebişimin erkek olduğunu öğrendim ilk bebeğim şok oldum kız bekliyordum 😂 İki isimli olsun istiyoruz ikincisi uğur ama ona yakışır isim ne olabilir sizce
Kızlar bide 16 + 1 haftalıgız bebeğimin kilosu 151 gr burda bu haftalarda 110 yazıyor kilolu mu olcak acaba

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank

Kızlar bide 16 + 1 haftalıgız bebeğimin kilosu 151 gr burda bu haftalarda 110 yazıyor kilolu mu olcak acaba
Bende yeni öğrendim kuzum geçen carsamba 14 haftalık Ken öğrendim ben erkkek bekliyordum rüyamda da görmüştüm zaten sanki biliyomusumda teyit etmek için gitmiş gibiydim hiç şaşırmadım Allah nasip ederse inşallah oğlum olacak benim de isminide Hamza emir koymayı düşünüyorum bekarken eşimle dusundugumuz bı isimdi Allah nasip eder inşallah hepimiz sağ salim kucağımiza alırız🥰🥰🙏

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni öğrendim kuzum geçen carsamba 14 haftalık Ken öğrendim ben erkkek bekliyordum rüyamda da görmüştüm zaten sanki biliyomusumda teyit etmek için gitmiş gibiydim hiç şaşırmadım Allah nasip ederse inşallah oğlum olacak benim de isminide Hamza emir koymayı düşünüyorum bekarken eşimle dusundugumuz bı isimdi Allah nasip eder inşallah hepimiz sağ salim kucağımiza alırız🥰🥰🙏
Amin inşallah hepimiz sağlıkla alalimm kucağımıza. Aslnda ben de öğrenmeden önce rüyamda kız bebek gördüm anlamı tersi olurmuş gerçekten de öyle oldu 😂 Allah biliyor gönlümdeki kız bebekti ama Allahım onu uygun görmüş ve çokta sevindim Allah'ım olmayanlara da nasip etsin inşallah 🥰🥰🤲

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah hepimiz sağlıkla alalimm kucağımıza. Aslnda ben de öğrenmeden önce rüyamda kız bebek gördüm anlamı tersi olurmuş gerçekten de öyle oldu 😂 Allah biliyor gönlümdeki kız bebekti ama Allahım onu uygun görmüş ve çokta sevindim Allah'ım olmayanlara da nasip etsin inşallah 🥰🥰🤲
Amin bende bı kızım olsun istiyordum anneye daha yakın olur kız çocuğu ama rabbim böyle Uygun görmüş bende çok sevindim rabbim arayan dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
E
Amin amin inşallah 🤲 Senin ilk mi
Evet ilk benimde

E

Evet ilk benimde
4 buçuk aylık evliyim ben 3 buçuk aylık hamileyim 😄 biraz çabuk oldu

E

Evet ilk benimde

Sevdamrt

Kayıtlı Üye
rank
E

Evet ilk benimde

Ben de senden farklı değilim 😂😂😂 22 sinde 5 ay olucak evleneli 16 haftalık hamileyim ama biz istedik de oldu

Ben de senden farklı değilim 😂😂😂 22 sinde 5 ay olucak evleneli 16 haftalık hamileyim ama biz istedik de oldu
Kaç yaşındasın 😁

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank

Kaç yaşındasın 😁
Aynen bizde çok istedik eşimle 6 sene bı sevgililik dönemimiz oldu 2 senede nişanlılık 24olucam Nisan'da sen kaç yasindasin

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Sağlıkla gelsin inşaallah canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.