Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,319 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
18+3 haftalık hamileyim devamlı doktora da gidiyorum doktor üçtür kız diyor değişir mi cinsiyetini göstermiyor sizce normal mi bir sürü kız kıyafeti aldım cinsiyeti değişir mi
3 defa kesim mi dedi canım değişmez bence ben 15 de öğrendim başladım alışverişe 😅😅

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
3 defa kesim mi dedi canım değişmez bence ben 15 de öğrendim başladım alışverişe 😅😅
Kesin demedi %90 kız dedi yüksek ihtimalle kız dedi kıza benziyor dedi 4 Şubat'ta detaylı ultrasonun var orda kesin belli olurmuş bence de olsun artık o kadar eşya aldım alacak biseysi kalmadı

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Keşke bu kadar acele etmeseydin kuzum benim kuzenime doğuma kadwr kız kız dediler o senin gibi ilk gebelik heyecanı her şeyi aldı çocuk bir doğdu erkek .
😂😂 Vallq banada 16 da erkek dediler 20 de erkek dediler hala erkek kıyafeti almaya korkuyorum ya karışıklık olduysa diye ortak alıyorum alırken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana da kız dendi 18. Haftamda su an 27. Haftadayim bı dahaki gidişimde kız derse ona göre hastane çantamı kıyafetleri vs. Hazirlicam ilk çocuğum ama biraz da maddiyat yüzünden pek bişey alamadım bicogunu Şubat'ta alırım gibi kısmetse Nisan in ortalarında da doğum var

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
18+3 haftalık hamileyim devamlı doktora da gidiyorum doktor üçtür kız diyor değişir mi cinsiyetini göstermiyor sizce normal mi bir sürü kız kıyafeti aldım cinsiyeti değişir mi
Cnm acele etme detaylı ultrasonda net ogrenirsin.. yani doktor net kız mı dedi yoksa kıza mi benziyor dedi.. bazen yaniltabiliyir tahminler o yüzden kıyafet için daha erken diye düşünüyorum

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Sende benim gibisin desene bende dayanamadım hemen herşeyi almıştık neredeyse 😅😅
Valla napim insanın içi gidiyor bide nasıl öğrendim ben hamile olduğumu biliyor musun yani belirtiler vardı ama yine de aman diyip gecistiriyordum eşimin marketi var eşim yanımda bilgisayar var mal giriyor bende kasaya bakıyorum içerde müşteriler var birinin çocuğu vardı bir iki yaşlarında ben uzaktan o çocuğu sevdim maşallah çok tatlı diye birisi sonra annesinin yanındaki kadın dedi ki olcak olcak merak etme seninde olacak hemde çok tatlı bi kızın olacak dedi sonra eşimle ikimiz şok olduk ağzımız açık kaldı bişey de diyemedik kadın marketten çıktı gitti ertesi gün kardeşim bize gelecekti dedim gelirken nolursun test al kız kardesimde almış gelmiş iki tane almış bide akıllı garanti olsun diye geli gelmez dedi abla testi yap diyorum yok abla testi yap diyorum yok sonra tamam dedim gidip yapım gittim iki testi de yaptım geldim ikiside anında pozitif çıktı canım kızım melek busemin olacağını o gün öğrendim Allah herkese nasip etsin çok güzel bir duygu imiş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla napim insanın içi gidiyor bide nasıl öğrendim ben hamile olduğumu biliyor musun yani belirtiler vardı ama yine de aman diyip gecistiriyordum eşimin marketi var eşim yanımda bilgisayar var mal giriyor bende kasaya bakıyorum içerde müşteriler var birinin çocuğu vardı bir iki yaşlarında ben uzaktan o çocuğu sevdim maşallah çok tatlı diye birisi sonra annesinin yanındaki kadın dedi ki olcak olcak merak etme seninde olacak hemde çok tatlı bi kızın olacak dedi sonra eşimle ikimiz şok olduk ağzımız açık kaldı bişey de diyemedik kadın marketten çıktı gitti ertesi gün kardeşim bize gelecekti dedim gelirken nolursun test al kız kardesimde almış gelmiş iki tane almış bide akıllı garanti olsun diye geli gelmez dedi abla testi yap diyorum yok abla testi yap diyorum yok sonra tamam dedim gidip yapım gittim iki testi de yaptım geldim ikiside anında pozitif çıktı canım kızım melek busemin olacağını o gün öğrendim Allah herkese nasip etsin çok güzel bir duygu imiş
Yaa ne güzel ve ne güzel bir tesadüf rabbim sağ salim prensesini kucağına almayı nasio etsin canım 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar