Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kiz bebeğe hamile olanlar en çok neler tüketiyorsunz ara öğünlerde gece kalkip falan 23 haftaligim kurabiye ve sütlü tatlilar özellikle sütlaç gece uykudan uyanıp bile yiyorm çikolatalı seyler pek yemiyorm siz nasilsinz
Ben 26+1 oldum gece yatmadan 12 de falan yatmadan büyük bir bardak süt ısıtıp iciyorum yanindada 2 3 adet galeta yiyorum gece acikmiyorum birde mutlaka 1 tatli kasigi pekmez yiyorum gün asiri yatmadan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni ayni 🤣 istah patlaması yaşıyorum bende doymuyorum 🤣
Bende bir istah patlamasi yasiyorum ama yemiyorum şekerim çikacak korkusuylA🤣🤣ama sabah saat tam 7 de hiç şaşmiyo oglanin tekmeleriyle uyaniyorum kahvalti yapana kadar hiç durmadan vuruyo🤣

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kiz bebeğe hamile olanlar en çok neler tüketiyorsunz ara öğünlerde gece kalkip falan 23 haftaligim kurabiye ve sütlü tatlilar özellikle sütlaç gece uykudan uyanıp bile yiyorm çikolatalı seyler pek yemiyorm siz nasilsinz
Aynı canım süt muz her gece baş ucumda 🤣 sütlaç kazandibi sütlü tatlılar favorilerim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebiş bekleyip yemek yiyene bile özenerek bakıyorum helal olsun diyorum benim kız bir şey yedirmek istemiyor sanki bana 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.