Sorum var Cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ablam canım doğuma kadar erkek denildi ama kız doğdu 🥰
Onada pipisini felan gostermislermi ayrintilida yüzde 88 kız denildi sonra surekli kıza benziyo dendi sonra 38 haftadayim pipisi bak dedi testisleride bunlar dedi şok oldum yani sizinkide gostermismiydi acaba herseyini
Onu tam bilmiyorum canım ama ablam derdiki doktor bacak arasına giren kordonu hep pipi sanmış herşeyini mavi almıştık ama kız doğdu bizde şok olduk kapıya taktigimiz Miraç yazısı bile düştü hatta 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana pipisini bile gösterdiler şok oldum bu zamana kadar kızdı dedim ☺
Aynı ddoktorunmuydu canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Güzel anneler size bir sorum olcak hiç doğacağı vakte kadar erkek denilip kiz doğuran varmi çevrenizde felan merak ettim 38 haftam bitiyor net busey belli degil
Benim olmuştu arkadasmina kiz dediler herseyi almisti son aya kadar kiz di taki son
dakka doğumdan önce kontorokde erkek dediler ve kiz sok geçirmişti ama o bi ihtimal o kiz beklemisti ama erkek doğmuştu 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar