Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde kübranur343 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan kübranur343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 14.haftamıza girdik 2.gebeliğim bir oğlum var öncelik sağlıklı olması tabi ama bir kızım olsun çok isterim herşeyin hayırlısı inşallah. Sorum şu ki cinsiyeti 16. haftadan önce öğrenme ihtimalimiz var mı çok merakla bekliyorum ve zaman hiç geçmiyor sanki

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 14.haftamıza girdik 2.gebeliğim bir oğlum var öncelik sağlıklı olması tabi ama bir kızım olsun çok isterim herşeyin hayırlısı inşallah. Sorum şu ki cinsiyeti 16. haftadan önce öğrenme ihtimalimiz var mı çok merakla bekliyorum ve zaman hiç geçmiyor sanki
Valla en erken 11-12 birazda bebeğin pozisyonuyla alakalı. Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🙏

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlündekini nasip etsin canm bazen bu haftalarda belli oluyo

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim gönlüne göre versin cnn evet öğrenebilirsin genelde ultrasona giderken çikolata ye cnm hareketli oluyor bebiş bide erkek bebişler genel olarak 12 hafta da gösteriyor kendini yani ben öyle öğrenmiştim hayırlısı olsun cnn

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim gönlüne göre versin cnn evet öğrenebilirsin genelde ultrasona giderken çikolata ye cnm hareketli oluyor bebiş bide erkek bebişler genel olarak 12 hafta da gösteriyor kendini yani ben öyle öğrenmiştim hayırlısı olsun cnn
Amin inşallah bakalım artık gideceğim tekrar 15.haftamda öğrenirim inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.