Sorum var Devlette dpgum yapan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgce4747 tarafından oluşturulan Devlette dpgum yapan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Devlette dpgum yapan var mı
Konbuyu başlatan Tgce4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelsu

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar İstanbul çam sakura da dogum yapcam sezeryan korkyrm yaoan var mı
Ben ankara bilkent şehir hastanesinde yaptım canım iki kez sezaryen doğumdan korkma . 40 dakika sürüyor doğum 20 dakikada bebeği sonraki 20 dakikada dikiş işlemlerini hallediyorlar sonra sizi aynı odaya alıyorlar. Hiç stres yapma hissetmiyorsun bile sadece karnına bastırdıklarını hissediyorsun ama oda sadece dokunduklarını herhangi bir acı sızlama olmuyor . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar İstanbul çam sakura da dogum yapcam sezeryan korkyrm yaoan var mı
Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin ben özelde yaptım ama 30 dakika sürmedi bile doğumdan çıktım 12.15 de başladılar 12.45 geçe bebekle odadaydim korkma çabucak bitiyor stres yapma hiç bebeği görünce hepsi geçiyor zaten💐

Tgce4747

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım çok memnun kaldım şimdi yine orada takipliyim yine orada düşünüyorum
Orda sonta takarken uyuştrp takmalarını istesem izin verirler mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım her bunye aynı değil geçiyor hepsi 🤍
Amin inşallah canım

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım her bunye aynı değil geçiyor hepsi 🤍
Amin inşallah canım
Ben ankara bilkent şehir hastanesinde yaptım canım iki kez sezaryen doğumdan korkma . 40 dakika sürüyor doğum 20 dakikada bebeği sonraki 20 dakikada dikiş işlemlerini hallediyorlar sonra sizi aynı odaya alıyorlar. Hiç stres yapma hissetmiyorsun bile sadece karnına bastırdıklarını hissediyorsun ama oda sadece dokunduklarını herhangi bir acı sızlama olmuyor . Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Amin inşallah yaa teşekkür ederim 😊

Haticelii

Kayıtlı Üye
rank
Uyuşturuyorlar diye biliyorum ben normal doğum yaptım ama ben çıkarken hastaneden sezeyim olan bayan geldi uyuşturmuşlardı onu hissetmiyordu

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Orda sonta takarken uyuştrp takmalarını istesem izin verirler mi

Amin inşallah canım

Amin inşallah canım

Amin inşallah yaa teşekkür ederim 😊