Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrç tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Mrç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrç

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
15+4 günlük gebeyim. Bugün cinsiyet öğrenirim diye düşündüm ama yine öğrenemedim. Erken mi cinsiyet için. Doktor erken dedi

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
15+4 günlük gebeyim. Bugün cinsiyet öğrenirim diye düşündüm ama yine öğrenemedim. Erken mi cinsiyet için. Doktor erken dedi
Yok canım erken degil ama net 16haftada soyluyorlar genellikle bizde 19haftalik olduk daha ogrenemedim canım inşallah bu sefer ogrenirsin rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım erken degil ama net 16haftada soyluyorlar genellikle bizde 19haftalik olduk daha ogrenemedim canım inşallah bu sefer ogrenirsin rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım
Çok tesekkür ederim. Amin insallah tüm anneler 🤲🏼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnm 14 haftada söylemişti hayrlisi olsn cnm
Amin insallah. Tesekkür ederim.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
16 dan sonra soyluyorlar ama erken değil aslında 13. Haftalarda felan da belli oluyor. Doktorunuz yanilmak istemediği için kendini garantilemek adına erken diyordur yoksa emin olun az çok bir tahmini vardır. Kızınız olur sanki sizin. Niyeyse öyle doğdu içime. 🙈

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.