Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,661 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
13+4 haftalık doktorum (özel) bakalım ama pek belli olmaz dedi ilk çocuğumda hemen söylemişti ama bu hamileliğimde sadece baktı ve kıza benziyor net değil dedi son zamanlarda hep bir değişkenlik gösteriyor gibi yazılar okuyorum cinsiyet şuan önemli değil sağlıkli olmasi çok önemli bakalım 17 haftalıkken gideceğim artık inşallah net birşey söyler 😊
Ben 17 haftamdaykm 13 Ken gittim yok belli degıl dedı sonra 17 haftalık ta gittim erkege benziyor dedı ayrıntılı ultrason da ogrenırım artık 🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
13+4 haftalık doktorum (özel) bakalım ama pek belli olmaz dedi ilk çocuğumda hemen söylemişti ama bu hamileliğimde sadece baktı ve kıza benziyor net değil dedi son zamanlarda hep bir değişkenlik gösteriyor gibi yazılar okuyorum cinsiyet şuan önemli değil sağlıkli olmasi çok önemli bakalım 17 haftalıkken gideceğim artık inşallah net birşey söyler 😊
Değişebilir canım daha kesin de konuşmamış drun 17 haftalık olduğunda kesin söylerler sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk oglum 12 hafta belli eti ikinci gebeligim 14 haftalık ama daha belli degil

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bna 18+5te kıza benziyo dendi, 20+3 qünlükte qöstermedi ayrıntılida öqrenemedim kesin olarak kızım olarak kabullendim içime hep öyle doquyodu hayırlıca süprz yaşamam insaAllah 🤗🤲🌸🦋🌺

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Değişebilir canım daha kesin de konuşmamış drun 17 haftalık olduğunda kesin söylerler sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Amin teşekkür ederim sağlıklı olsunda 😊🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk oglum 12 hafta belli eti ikinci gebeligim 14 haftalık ama daha belli degil
Bakalım nasıl öğreneceğiz beklemekteyiz sağlıklı olsunda 😊🤲🏻

Bakalım nasıl öğreneceğiz beklemekteyiz sağlıklı olsunda 😊🤲🏻
🥰

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank