Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozge03 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,269 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Ozge03
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Jali can

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benimde oğlum 3 yaşında 29 haftalık hamileyim çok istiyorum kız olmasını rabiim nasıp eder insalah
Ayrintiliya girmediniz mi haftaniz büyük aslinda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kesin demedi sadece çıkıntısı var dedi ama içmden geçen kız hissi var yada çok istiyorum die bilemedm 🤔
Çıkıntı her bebekte oluyor yakinlastirip bakmaları gerekiyor tecrübeli olması gerek hoş ilk oğlumda 14 haftada bilmişti 2. De kız gibi dedi durdu netleşmedi şimdi 18 oldum birde prof. Ama aradan 4 yıl geçti tabi bı ilgisiz geldi yoksa bilmediğinden değil hissettigimiz çıkar inşallah bu hafta başka bir hastaneye gideceğim önemli olan ayrıntılı net bilgi sahibi oluruz inşallah ☺️

Benim ilk çocuğumda takvim kız diyordu ama erkek çıktı canım
Çin takvimi doğru değil yüzde elli tutarsa benimde oğlumda kız gösteriyordu bu hamileligimdede kız gösteriyor ☺️ sende erkek mi hissediyorsun oğlu olanlar kız istiyor 🤗

Benim ilk çocuğumda takvim kız diyordu ama erkek çıktı canım
Çin takvimi doğru değil yüzde elli tutarsa benimde oğlumda kız gösteriyordu bu hamileligimdede kız gösteriyor ☺️ sende erkek mi hissediyorsun oğlu olanlar kız istiyor 🤗

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar