Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruesila tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Ebruesila
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Ebruesila

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bugün devlet hastanesi ne kontrole gittim 12 hafta 4 günlük bebeğim.doktora sormadan direk kendisi bu bebek büyük ihtimal erkek dedi bu haftada yanılma olurmu sizde erkek bebek erken belli olur derler.normalde devlet hastanesi doktorları hemen söylemezler diye düşünüyordum ama

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bugün devlet hastanesi ne kontrole gittim 12 hafta 4 günlük bebeğim.doktora sormadan direk kendisi bu bebek büyük ihtimal erkek dedi bu haftada yanılma olurmu sizde erkek bebek erken belli olur derler.normalde devlet hastanesi doktorları hemen söylemezler diye düşünüyordum ama
Valla cinsiyet ne olursa olsun bana hiç erken diyen olmadi 2 kizim bir oğlum var buda erkek kizlarimda 20.ci haftadan sonra oglumda 18.ci haftada öğrendim bu bebise de 16 haftalikken erkek dendi 22 haftada erkek cinsiyeti değişmeyecek dendi dün kontrol e gittim erkeğe benzetemedim dedi 36 haftalık olduk bugün hayırlısı bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar