Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylüll tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 892 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Eylüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylüll

Eylüll

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık olucak kızlar perşembe günü bebeğim kontrolüm vardı bugün doktor cinsiyetini söyledi kız a benziyor dedi sonra sırtını döndü dedi göremiyorum ama kız dedi sonra çikolata da ye gel dedi yedim gittim bacaklarını kapatmış bacagının arasında kordon var belli olmuyor tam ama kıza benzettim dedi böyle bir şey yaşayan varmı aranız da

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık olucak kızlar perşembe günü bebeğim kontrolüm vardı bugün doktor cinsiyetini söyledi kız a benziyor dedi sonra sırtını döndü dedi göremiyorum ama kız dedi sonra çikolata da ye gel dedi yedim gittim bacaklarını kapatmış bacagının arasında kordon var belli olmuyor tam ama kıza benzettim dedi böyle bir şey yaşayan varmı aranız da
Ben ilk 18+4 te öqrendim büyük ultrasyonda doktr bacaqi kapalı qöstertmiyor kıza benziyor dedi. Sonuç için kendi doktoruma qittim cinsiyetine bakabilirmsnz dedim söylemedilermi dedi benziyo dediler dedm bakti kız dedi kesnmi dedm kesin dedi. Şuan 34+3 haftalqz kızm olacak Allah nasip ederse 🥰 bacaqi kapaliysa coqunluqu kız oluyrmus 🤗

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benimki kordonu tuttu bırakmadı geçen haftalarda gittim erkek gibi %70 dedi bidahaki gelisinde bidaha bakarız durusundan dolayı göremiyorum dedi bakalım nasip artık 28.haftayı dolduruyor dogunca görmez heralde😂😂😂😂😂

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bacagıyla kapatıyorsa bide sırtı dönükse büyük ihtimalle kızdır canım😃 benim kızım da öyle yaptı 22 haftada detaylıya gıtmıstm orda Bile gorememistı doktor kendini çok iyi gizliyor demıstı 😄 24. Haftada ögrendik pozizyonunu degıstırmıstı o zaman gormstu doktorum kızınız olacak demıstı suan 28+4 haftalıgız bakalm😊

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bacagıyla kapatıyorsa bide sırtı dönükse büyük ihtimalle kızdır canım😃 benim kızım da öyle yaptı 22 haftada detaylıya gıtmıstm orda Bile gorememistı doktor kendini çok iyi gizliyor demıstı 😄 24. Haftada ögrendik pozizyonunu degıstırmıstı o zaman gormstu doktorum kızınız olacak demıstı suan 28+4 haftalıgız bakalm😊
Ahaha benim kızda aynısını yaptı 20 haftada kontrole gittik elini yüzüne kapattı çok uğraştı doktor ama göstermedi yüzünü en son sizinle uğraşamam diyip sırtını döndü 😅😅😅

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha benim kızda aynısını yaptı 20 haftada kontrole gittik elini yüzüne kapattı çok uğraştı doktor ama göstermedi yüzünü en son sizinle uğraşamam diyip sırtını döndü 😅😅😅
Ah bu kızlar hep mi nazli olur 😅 bizimki de detaylı da eliyle yuzunu kapattı renkli ultrason verecekti doktor öyle olunca veremedi 😄 canları sagolsun cok merk ediyorum bebişimi😊 senin de bi oglun vardı dimi canım normal mi olmustu benim normal olmustu korku sarmaya basladı ikinciler kolay oluyor diyorlar ama gorecgız bakalım😅

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ah bu kızlar hep mi nazli olur 😅 bizimki de detaylı da eliyle yuzunu kapattı renkli ultrason verecekti doktor öyle olunca veremedi 😄 canları sagolsun cok merk ediyorum bebişimi😊 senin de bi oglun vardı dimi canım normal mi olmustu benim normal olmustu korku sarmaya basladı ikinciler kolay oluyor diyorlar ama gorecgız bakalım😅
Evet canım birde oğlum var sezaryan olmuştu 😊 Detaylı da dua ederek gireceğim inşallah bizim kız yine naz yapmaz 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar