Sorum var Cinsiyyetde yanılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Cinsiyyetde yanılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyyetde yanılma
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar.Benım bebeğim bütün hesaplamalarda erkek çıkıyor ama ultrasonda kız dediler 17.haftada.Sizce hansigi yanlış tüm hesaplamalar mı,yoksa ultrasonmu(yani doktor)?

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar.Benım bebeğim bütün hesaplamalarda erkek çıkıyor ama ultrasonda kız dediler 17.haftada.Sizce hansigi yanlış tüm hesaplamalar mı,yoksa ultrasonmu(yani doktor)?
Hesaplama derken hesaplamaya göre cinsiyet belirnmez ultrasyondaki doğru tabikide

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bütün hesaplama derken canım ne hesaplaması ? Doktorun dediği tabiki . Ha erkek ha kız ne fark eder ki bu kadar sorun ettin bunu kafaya takacak kadar .

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Hepsinde yanılma ola biliyor ne yazıkki bunlar yüzünden çoğu el kolu gelişmiş bebekler anne karnında öldürülüb düşürülüyor

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
En doğrusunu galiba dopler söyler.onu bekliyiyim ben.Kesinleşsin ki ona göre kiyafet alayım.yani karşıma çok çıkıyor 6-7ayına kadar yanlış söylenmiş cinsiyyet.İnsan inanmıyor ya benimki de yanlişsa diye🙂hayırlısı Allahdan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
En doğrusunu galiba dopler söyler.onu bekliyiyim ben.Kesinleşsin ki ona göre kiyafet alayım.yani karşıma çok çıkıyor 6-7ayına kadar yanlış söylenmiş cinsiyyet.İnsan inanmıyor ya benimki de yanlişsa diye🙂hayırlısı Allahdan
Canım o zaman sana tavsiyem dopler da söylenen cinsiyete göre de hareket etme yani ortak renk al kıyafetleri bana kız dediler ama ben ortak alıyorum . Yengemin oğluna doğuma kadar kız dediler her şeyi pembe aldı detaylıda bile kız dedin bir doğdu erkek 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben genelde sarı yeşil mor falan aldım kızıma hamileyken ama sonra doğunca da dedim aman ne olacak.Arkadaşım oğlunun kıyafetlerini verdi hepsi de yepyeni şimdi hiç almıyorum onları giydiriyorum geçiyorum zaten 2 ay anca giyiyor ya leke oluyor ya küçük geliyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.