Sorum var Çocuğum durduk yere ağlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde mltmasln tarafından oluşturulan Çocuğum durduk yere ağlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 345 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuğum durduk yere ağlıyor
Konbuyu başlatan mltmasln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Onlar normalde var, ben de bir şekilde başetmeye çalışıyorum ama duygusal şekilde, içini çeke çeke ağladığı için merak ettim başka annelerin başınada geldi mi ne yaptılar diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli değil, son üç ay içinde 4 yada 5 kez oldu. Ben de artık merak ettim

Sürekli olan bişey değil
Anladım inşallah kısa zamanda geçer

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayırlı ramazanlar kızlar. 4 buçuk yaşında bir oğlum var kızlar, sizlerinkinide Allah bağışlasın. Bazen ortada hiç bir sebep yokken duygusallaşıyor, gözleri doluyor. Neden ağlıyorsun, iyi misin diye soruncada bu sefer ağlamaya başlıyor. Sarılıyorum, yanındayım, bişey mi oldu, iyi misin desemde bişey yok diyor, iyiyim diyor. İstersen ağlayabilirsin, konuşmak, sarılmak istersen buradayım diyorum. Odasına gidip kapıyı kapatıp ağlıyor 15 dakika. Bu normal bişey mi? İlk defa yaşıyoruz böyle birşeyi. Anaokuluna yada kreşe gitmiyor. Henüz kardeşide doğmadı 3 ay var daha. Sebebini anlayamıyorum.
Kiyamam yaaa ama bu davranışlar ne zmaandir beri var ve süreklimi bu sekilde acaba kardesi dogucak onun psikolijinede girmis olabilir açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar