çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef tarafından oluşturulan çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,657 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim
Konbuyu başlatan Sedef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 2.5 yaşında ona gece tuvalet eğitimini nasıl verebilirim. Gece çişini nasıl ogreticem altına bez bağlamalı miyim gece çiş diye uyandırmalimiyim yada daha erken mi bunun icin siz neler yaptınız

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 2.5 yaşında ona gece tuvalet eğitimini nasıl verebilirim. Gece çişini nasıl ogreticem altına bez bağlamalı miyim gece çiş diye uyandırmalimiyim yada daha erken mi bunun icin siz neler yaptınız
Bence yatarken bağlamayın bez. Uyumaya gitmeden önce tuvalete götürün gece de ara ara uyandırarak tuvalete götürün. Bazıları hemen alışıyor bazıları bir süre uyum sorunu yaşıyor. Yatak koruyucu kullanın bu sürede inşallah hemencik alışır 🙏

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende oqlumu 2bucuk yasinda oqrettim suan 3bucuk yaşına qidiyo. Seytan kulaqina kurşun hic altına isemedi qece yada qündüz. Gece yatmadan az su içirin qece de alrm kurup kaldrın. We atına işememesi qerektqini uyurken wurqulayın. Kafasında yer edinince altına yapmiyorlar. Benim oqlma babası oqretti saolsn. Bez baqladim 3 4 ay ama alışma olmadı benim oqlumda. InsaAllah sizdede başarlı olur 🌸😌

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Bende oqlumu 2bucuk yasinda oqrettim suan 3bucuk yaşına qidiyo. Seytan kulaqina kurşun hic altına isemedi qece yada qündüz. Gece yatmadan az su içirin qece de alrm kurup kaldrın. We atına işememesi qerektqini uyurken wurqulayın. Kafasında yer edinince altına yapmiyorlar. Benim oqlma babası oqretti saolsn. Bez baqladim 3 4 ay ama alışma olmadı benim oqlumda. InsaAllah sizdede başarlı olur 🌸😌
İnşallah Canm valla gecede alissaydi iyiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence yatarken bağlamayın bez. Uyumaya gitmeden önce tuvalete götürün gece de ara ara uyandırarak tuvalete götürün. Bazıları hemen alışıyor bazıları bir süre uyum sorunu yaşıyor. Yatak koruyucu kullanın bu sürede inşallah hemencik alışır 🙏
Bakalım bir süre baglamiycam insallah alışır valam çok zorlanıyorum

melolem

Kayıtlı Üye
rank
ben 3 yasında verdğimde hazırdı.gece bağlamadm yatmadan önce bir de saat 2 gibi uykuda kaldırır lazımlıga oturturdum bi aya sorunmz kalmadı ateşli oldugu zamanlar hariç

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
O zamn bekle bence 3 yaş ideal bide bnm tuvaletten korkuyodu lazımlık aldık anca alıştı
Benimki de lazimliga oturmuyordu 2 tane değişik eğitici lazimlik aldık sever diye ama bir kere bile oturmadı saga sola isedi kakasini yaptı şimdi bazen etrafa isio bazen tuvalet dio tam da alışmış değil ama gece de alışsın bebek dogdumu eziyet olmasın istedim

Tüm sayfalar yüklendi.