Sorum var Çocuğunu yalnız büyüten anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Doğan tarafından oluşturulan Çocuğunu yalnız büyüten anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,552 kez görüntülenmiş, 104 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuğunu yalnız büyüten anneler
Konbuyu başlatan Merve Doğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Doğan

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğunu yalnız büyüten anneler var mı?? Eşi olup da yardım etmeyen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ki tam d a una uygun sağ olsun hiç ilgilenme yok aklı başında hep Merve yetiş Merve şunu yap bunu yap yıldım artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ki tam d a una uygun sağ olsun hiç ilgilenme yok aklı başında hep Merve yetiş Merve şunu yap bunu yap yıldım artık
Cnm bnde oyleyim alisiyor insan bir sure sonra uykusuzluga yorgunluga napalim

Merve Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür ben yalnız değilim eşim lohusalık psikolojisini yaşamama bile izin vermedi hep destek oldu 🙏 hala da öyle. Biz kadınlar herşeye yetişmeye çalışıyoruz sonra sağlığımızdan oluyoruz kimseye birşey olmuyor. O yüzden bebegin haric diğer şeyler eksik kalırsa eşinde bir zaman sonra yardım etmeye başlar umarım canım. Tatlı dille yap ama
Maalesef canım benim onun annesi ve babası kardeşleri daha ön planda benlm dediğim hiçbir şeyi yapmaz asla tatlı dil dahi olsa sadece beni oyalıyor işt eben de kanmış numarası yapıyorum her ne olursa olsun bu hiç değişmez umudum yok artık 3 senede olmadı daha da olmaz bence ne zamanki bir ailesi olduğunu hatırlar ve bizi ön planda tutmaya kalkarsa o zaman olur onun da olacağına hiç ihtimal vermiyorum üzülerek yazıyorum.bunları yazmak kolay yaşaması çok zor 😔

Tüm sayfalar yüklendi.